Změna

1 příspěvek / 0 new
Poslední
Maara
Offline
Na fóru od: 06.06.2011
Změna

Dobrý den,

předem chci poděkovat za každý komentář či radu, budu rád opravdu za všechno. Celý život jsem měl dlouhé vlasy a abych pravdu řekl, tak mi to leze krkem. Chtěl bych nějakou změnu. Barvu bych si chtěl nechat jedná se pouze o sestřih. Přál bych si něco takového http://www.sheilaomalley.com/archives/grohl2.bmp . Jelikož jsem laik co se týče stříhání vlasů, tak nevím jestli je vůbec možné, dlouhé kudrnaté vlasy upravit do takové to podoby. Proto píši sem, abych dostal nějakou radu. Ještě bych poprosil jestli má někdo vlastní nápad na sestřih či změnu budu strašně rád. Přikládám fotku. Děkuji mnohokrát.

NáhledPřílohaVelikost
k.jpg
k.jpg97.65 KB
iwendy
Obrázek uživatele iwendy
Offline
Na fóru od: 02.08.2009

Ahoj, nejsem žádná kadeřnice, takže ti neposkytnu tak "odborné" rady jako ostatní holky tady, ale osobně si myslím, že tohle pro tebe jako kudrnáče bude docela problém udržet. Ostříhat tě není problém, ale abys měl ty vlasy rovné, budeš je muset pořád žehlit... Spíš bych se asi koukla po nějakém účesu z kudrnatých vlasů, přece jen to bude pro tvé vlasy přirozenější a bude se ti to lépe udržovat ;)

daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

ahoj,určitě by jsi musel učes velice udržovat to ma iwendy pravdu,lepsi je zanechat prirozeny uces,muzes vasy zkratit urco..pak uvidis..kadernice ti jiste poradi taky :)