změna účesu - prosím poraďte..

1 příspěvek / 0 new
Poslední
Deyana
Offline
Na fóru od: 20.04.2009
změna účesu - prosím poraďte..

libimseti.cz/deyana

prosím poraďte co s vlasama, přemýšlím o hustým blond melíru, ale nevím jestli stříhat nebo ne - mám to teď kousek pod ramena, malinko blond melír, ale hodně odrostlý, sestříhané..

NáhledPřílohaVelikost
22+6.JPG11.44 KB
daara
Obrázek uživatele daara
Offline
Na fóru od: 28.03.2009

Ahoj.jáí si myslím že by sio mohla zkusit blond melír já si také dávala do hnědych vlasu a cítila jsem se hned lepe a sebevědoměji.myslím že prokoukneš a konečky si můžeš dát zkrátit nebo i sestříhat více vlasu ted na leto to budes mít pohodlnější ,když bude střih vzdušný a střapatý.Lepší než hustý hustý ohon :D a koukám že máš ofinu tak si dej zkrátit k obočí ted se taky nosí dost!

sirenia
Offline
Na fóru od: 28.04.2009

Já nejsem moc zastánce blond melírů, přijdou mi trochu nepřirozené, radši bych volila nějaký v jiném hnědém odstínu, než máš barvu vlasů, aby to nebyl tak do očí bijící kontrast. Určitě by ti slušelo trochu to zkrátit a sestříhat. Ofinku určitě zkrátit a udělat třeba šikmou.

karamelka
Offline
Na fóru od: 12.06.2009

Ahoj=o)..delku bych nechala :) ale určitě bych sestřihla ofinu(našikmo)blond meliry ted byli hodne out..ale uz zase budou frcet..proto bych ti doporucovala nakou medovou(ono jak ktera barva chytne)