Jak si vytvořit tři krásné romantické účesy - videonávod!

2.jpg3.jpg4.jpgLetní inspirace v podobě romantických účesů je tu! Videonávod, jak si můžete sama ze svých vlasů vytvořit tři krásné účesy. Účesy, které vypadají mnohem náročněji, než ve skutečnosti jsou!

 

Účesy jsou snadné, takže postačí pár malých úprav, pár pomůcek či nějaké ozdoby a účes je hotov raz dva.

Můžete použít pinetky v odstínu vašich vlasů pro upevnění účesu a lak pro dlouhotrvající fixaci. Dále pro dosažení romantického vzhledu použijte květiny v oblíbených barvách, mašle či jiné doplňky dle vaší libosti .

Základ všech tří účesů je stejný.

První účes (s mašlí) snadno zatočíte po stranách až dozadu a nepotřebujete k tomu ani moc zručnosti, každou stranu upevněte pinetkami. Doprostřed můžete připevnit mašličku pro výsledný look jako na videu. Volně splývající vlasy nemusíte více upravovat.

Druhý účes (s kytkou) spočívá v tom, že základ účesu necháte. Pouze odstraníte mašličku a rozpuštěné vlasy budete postupně omotávat kolem prstů a připevníte k hlavě pinetkami. Můžete ozdobit výraznou květinou pro oživení účesu.

Třetí účes (bez ozdoby) je taktéž podobný. Jen vždy zatočíte jednotlivé 2 prameny rozpuštěných vlasů do sebe a pokusíte se táhnout vlasy po pramenu, aby vznikl zvlněný efekt. Také upevníte pinetkami nebo jej můžete zalakovat či ozdobit doplňky.

Další videonávody naleznete zde: Videonávody s účesy

 1.účes

 6.jpg 8.jpg 9.jpg 11.jpg

 2.účes

 

 13.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg

 3.účes

 20.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg

Který účes se vám nejvíce líbí?

Podobné články

Půlený natupírovaný drdol na temeni, s ofinou a stříbrnou květinovou ozdobouObjemný vyčesaný drdol z dlouhých vlasů, na boku ozvláštněný vlasovou brožíÚčes z romanticky natočených blond vlasů, na boku s ozdobou ve tvaru růže

Chcete oživit svůj účes, ale nevíte jak? Vyzkoušete vlasové doplňky! Ozdobte své vlasy broží, čelenkou či sponou! Mnoho účesů k inspiraci naleznete právě zde.

Dvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuKvětinová aplikace zdobící svatební Perlová čelenka doplňující účes na svatbu ze zvlněných, polovyčesaných vlasůSvatební účesy nabízí nekonečnou škálu možností nejen co do úpravy vlasů, ale také co do množství svatebních vlasových ozdob a doplňků. Je libo květiny, spony, čelenku nebo korunku?

1.jpg10.jpg16.jpgNemáte moc času a chcete mít vlnité vlasy bez námahy raz dva? Zkuste jednoduše postupovat podle tohoto videonávodu a můžeme Vám zaručit, že během chvilky budete mít přírodní vlnky.

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

No tohle je opravdu skvostné a úžesné!!!  :-D

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď