Čelenky, spony, diadém - čím ozdobit svatební účes?

Dvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuKvětinová aplikace zdobící svatební Perlová čelenka doplňující účes na svatbu ze zvlněných, polovyčesaných vlasůSvatební účesy nabízí nekonečnou škálu možností nejen co do úpravy vlasů, ale také co do množství svatebních vlasových ozdob a doplňků. Je libo květiny, spony, čelenku nebo korunku?

Svatební účes bez ozdob? Zcela jistě ne. Vždyť teprve vhodné vlasové ozdoby dodají účesu ten správný slavnostní a elegantní ráz a dotvoří Vámi vybraný svatební styl.

A z jakých vlasových ozdob můžete vybírat? Klasika jsou dnes již bílé či barevné květinky, samozřejmě ladící se svatebním oděvem. Účes můžete posít spoustou malých romantických kvítečků a nebo naopak vložit do účesu jen jeden výrazný květ, který bude poutat pozornost.

Květina ve zvlněných vlasech, upravených na svatbu  Květiny ve svatebním, pevně  vyčesaném drdolu Noblesní svatební účes s květinou na vlasech seplých do drdolu  v týle Nápadný doplněk z peří zdobící svatební smotaný uzel v týle Něžné kvítky ve svatebním ležérním drdolu Extravagantní bílá vlasová kytice doplňující svatební účes Květina vyzdvihující běžné vlnité mikádo na svatební účes Dvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbu Květinová ozdoba na svatebním drdolu Kouzelné bílé kvítky doplňující jednoduchý svatební drdol Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasů Svatební vzhled víly, doplněný květinami v polodlouhých zvlněných vlasech

 

V dnešní době již také lze vybírat z velkého množství svatebních šperků do vlasů, svatebních sponek, hřebínků, čelenek až po korunku,  diadém. S korunkou na hlavě se pak můžete alespoň na chvíli stát princeznou z pohádek svého mládí. A pokud nechcete do těchto ozdob investovat, úplně postačí bižuterie.

Elegantní jemná čelenka ve vlasech vyčesaných do vysokého svatebního drdolu Květinová aplikace zdobící svatební  Jemná květina zdobící svatební účes z jednoduchého drdolu Perlová čelenka doplňující účes na svatbu ze zvlněných, polovyčesaných vlasů Svatební účes s dvojitou čelenkou zdobící upravené vlasy na temeni Účes na svatbu z vlasů vyčesaných do kopce, s čelenkou Výrazná vlasová aplikace v typickém účesu na svatbu

Pokud zvolíte jeden výrazný ozdobný prvek, například korunku či výraznou sponu, pak již ostatní i drobné ozdoby raději vynechejte. Kombinací více prvků by se efekt mohl rozmělnit a místo elegantně by účes mohl působit přeplácaně.

Svatební vlasová ozdoba z perel na vlasech upevněných v týle Účes na svatbu s pavučinovým závojem a květinou na vyčesaném drdolu

Svatební účes a stejně tak i ozdoby musí být vybírany také v závislosti na tvaru obličeje. Proto máte-li kulatý obličej, diadém může být dobrou volbou. Vybírejte takový, který bude tvarován do V a opticky přidá obličeji výšku. Pro obdelníkový a podlouhlý tvar tváře pak jsou vhodné čelenky.

 

Podobné články

Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasůSvatební účes částečně vyčesaný s dlouhých zvlněných vlasů měděné barvy, s rovnou ofinou do čela, zdobený diadémemSvatební účes z polodlouhých zvlněných vlasů tmavě hnědé barvy, s rovnou ofinou, ozdobený závojemPoté, co Váš přítel poklekne a pronese tu  krásnou větu: "Vezmeš si mě?" nastává pro něvěstu velké plánování. Mezi tyto krásné starosti patří i výběr vhodného svatebního účesu.

Kudrliny na konečkách vlasů s krajkovou čelenkou přes čeloUhlazený drdol na stranu s ozdobouObjemný účes s korunkou a zvlněnými pramenyRedken přichází se svatební kolekcí navrženou mistrem stylingu Marcem Arenou. Účesy mají styl, objem i romantického ducha. Najdete zde jak klasické, tak i netradiční účesy s květinovými aplikacemi naladěné do slunečného počasí.

Půlený natupírovaný drdol na temeni, s ofinou a stříbrnou květinovou ozdobouObjemný vyčesaný drdol z dlouhých vlasů, na boku ozvláštněný vlasovou brožíÚčes z romanticky natočených blond vlasů, na boku s ozdobou ve tvaru růže

Chcete oživit svůj účes, ale nevíte jak? Vyzkoušete vlasové doplňky! Ozdobte své vlasy broží, čelenkou či sponou! Mnoho účesů k inspiraci naleznete právě zde.

Svatební vzhled víly, doplněný květinami v polodlouhých zvlněných vlasechDvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuSvatební účes ve stylu něžné víly, s čelenkou a zvlněnými vlasyKaždá žena chce o svém svatebním dni vypadat úchvatně. Musí vybrat ty nejlepší šaty, šperky, makeup a samozřejmě také dokonalý účes. Přinášíme několik tipů na svatební účesy pro všechny délky vlasů, které nezklamou.

jo je skoda ze tu nejsou ucesi evi farane tak to je moc velka skoda tak by ste tam ty fotky mohli dat tak ahoj

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď