Jak to vidím já, kadeřnice

jak-to-vidim-ja-kaderniceAsi každá žena či dívka chce vypadat krásně a originálně a jsme pro to schopny udělat cokoliv...tak jako já! Než jsem se vyučila kadeřnicí navštěvovala jsem kadeřníka ráda, byl to pro mne relax a vzrušující akce, jak budu vypadat.

A moc jsem se na to těšila! Účes vždy vypadal dobře a byla jsem spokojená, ale moc jsem tomu nerozuměla a tak mi bylo jedno, jestli je o zub víc nebo míň!

Po základce jsem šla na kadeřnici, kterou nyní moc ráda dělam. Ale na škole přijel nějaký tým, který nám ukáže, jaké jsou nyní vychytané barvy a rychlé! Tak já jako dobrovolník jsem chtěla změnu a přihlásila se, že do toho jdu.Ta barva byla dobrá v tom že mi z černo černý barvy krásně odbarvili a zároveň v jednom nabarvili zářivě červený melíry, bylo to dokonalé a fakt rychlé. S tím jsem byla spokojená. Až když jsem se viděla v zrcadle, jak mě totalně oškubali - vyloženě, pomalu na kluka a hlavu jsem měla kulatoučkou jako koblížek. Byl to šok! Na účes jsem si rychle zvykla a utěšovala se že to doroste! Tyto odbarvovací a zároveň nabarvující barvy, jak si vychvalovali, taky nebyli nic extra - to jsem ale zjistila, až když jsem si druhý den myla hlavu. Červená se vymyla a zbyla mi tam ošklivá žlutá, takže jsem vypadala jako bych stála pod okapem. Bylo to děsný!

Nyní vůbec nedůvěřuji žádné kadeřnici a bojím se o každý milimetr, když mě někdo stříhá. Možná je to i deformace, protože i já jsem kadeřnice a vidím každičky zoubek na mých vlasech. Najít opravdu šikovnou a ne moc drahou kadeřnici u nás je těžké. Vše odfláknou, aby to měly rychle, ale žádná kvalita a to mě dost vadí. Svěřila bych se nejradši do rukou opravdového kadeřníka, i kdyby to bylo drahé ale kvalitní!

Zaslala darina, díky!

Neváhejte a napište svůj komentář!

 

Podobné články

jak-mi-manzel-vybiral-ucesVždy, když jsem šla ke kadeřnici, vědela jsem, jak se chci nechat ostříhat a nabarvit, a většinou jsem byla spokojená...Ale jednou v živote jsem jsem dala na radu manžela...

Victoria Beckham - Krátké mikádo střižené do podkovy, blond platinové barvy, s pěšinou na straněDobrý den, také já se podělím se svým zážitkem a možná mi i někdo poradí.... Celý život jsem nosila střídavě dlouhé, polodlouhé a krátké vlasy, chodila jsem ke kadeřnicím, ale stříhala se i sama.

podholene-ucesy-009.jpgpodholene-ucesy-013.jpgpodholene-ucesy-015.jpgTento střih rozděluje lidi na dva tábory. Jedni ho milují a nedají na něj dopustit, jiným připadá hloupý a příšerný. Dnes se dozvíte rady a tipy jak na to, najdete zde spoustu inspirativních účesů a také názory tří slečen s podholenými účesy.

kudrlinykudrlinykudrlinyRozhodla jsem se Vám napsat kudrnatý příběh svých vlasů…   "Nazdar pudle" - zdraví s nadšeným úšklebkem fotbalista svou ne zrovna pohlednou bývalou spoluhráčku. "Zdar Ondro," odpovím.

Ahojte :) jednu takovou kadeřnici mám v Uničově - stříhá mě už skoro 10 let a jsem s ní naprosto spokojená. Zejména prot, že když chci zastřihnout o 3 milimetry, tak jsou to opravdu 3 milimetry:) stříhá raději méně než více, aby někomu právě neustřihla víc, než si přál...
Akorát teď mám malej problém, chystám se ostříhat v kadeřnictví Klier v Olomouci (Olmypie, nebo Tesco) - dostala jsem totiž poukázku od ježíška, tak mám strach, aby to nedopadlo podobně, jak tu píšete...
iwendy

Ahoj, pracuji jakp kadeřnice a vím, o čem mluvíte..Jak najít dobrého kadeřníka? Podle toho, jak moc dopředu se musíte objednat..Minimálně týden dopředu..pracuji v Tišnově, cca půl roku a taky nevím,kam jít..Protože nechci riskovat,tak jezdím do Brna k Lukáši..je šikovný na střihy.Kdyby bylo tyk možný sundat hlavu, asi každá kadeřnie chápe, co myslím..:-)

Jo tak takovouto zkušenost mám taky. Chodila jsem ke kadeřnici s obrázkem pro konkrétnější představu,ale poslední útok kadeřnice byl šokující. Vzala mi vlasy opravdu nakrátko a po delších vlasech ani památky. Dlouho jsem se s tím smiřovala....a vlastně nesmířila doteď. Špatně se upravují dorůstající vlasy a každý pokus zastřihnou konečky o pár milimetrů končí ustřihnutými centimetry. Tak nevím, kde je chyba....jo hezký by bylo mít kadeřnici, která zná mou kvalitu vlasů a dokáže opravdu poradit. KDE JI ALE HLEDAT???
Lenka

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď