Jak mi manžel vybíral účes

jak-mi-manzel-vybiral-ucesVždy, když jsem šla ke kadeřnici, vědela jsem, jak se chci nechat ostříhat a nabarvit, a většinou jsem byla spokojená...Ale jednou v živote jsem jsem dala na radu manžela...

A už nikdy!!!!!!

Šli jsme ke kadeřnici společně s tím, že on mi vybere střih. Nakonec se s naší soukromou kadeřnicí společně domluvili a pak mě nechali, ať se trapím. Neřekli mi, jaký střih to bude, a ještě jsem se nemohla ani dívat. Že to prý bude překvapení. A to tedy bylo.

Když jsme tam vešli, měla jsem vlasy po lopatky a když jsem viděla konečné dílo, chtělo se mi začít brečet... byla jsem opravdu v šoku...poděkovala jsem a šli jsme domů. Když jsme prišli, celý den jsem chodila kolem zrcadla a brečela a brečela...proč? Nechali mi udělat moderní účes, ale mně se to vůbec nelíbilo...vzadu mi to udělali nakrátko a zepředu mi nechali dlouhé vlasy. No katastrofa. Manzel mě celou dobu ujišťoval, že to vypadá moc dobře, že se mu to moc libí a že to je hit...ale co z toho když já jsem se cítila odporně? A jak to vlastně dopadlo?

Druhý den jsem se šla opět ostříhat, ale už jinam, abych náhodou tu moji
kadeřnici neurazila, a skončila jsem s úplně krátkými vlasy.Pořádně jsem to oplakala, protože mi rostou vlasy pomalu...ale vím že dorostou:)

TAKŽE RADA - NEDEJTE NIKDY NA NIKOHO. MUSÍTE SE VY CÍTIT DOBŘE.

Za příhodu ze života děkujeme Magdě Matové (snad už to dorostlo(:-))

Líbí se Vám tato příhoda nebo jste zažili něco podobného? Napište svůj komentář!

Podobné články

Victoria Beckham - Krátké mikádo střižené do podkovy, blond platinové barvy, s pěšinou na straněDobrý den, také já se podělím se svým zážitkem a možná mi i někdo poradí.... Celý život jsem nosila střídavě dlouhé, polodlouhé a krátké vlasy, chodila jsem ke kadeřnicím, ale stříhala se i sama.

jak-to-vidim-ja-kaderniceAsi každá žena či dívka chce vypadat krásně a originálně a jsme pro to schopny udělat cokoliv...tak jako já! Než jsem se vyučila kadeřnicí navštěvovala jsem kadeřníka ráda, byl to pro mne relax a vzrušující akce, jak budu vypadat.

vodnik-cesilko-a-jine-pribehyMinulý týden jsem se vzbudila a na stole ležel lísteček s tímhle vzkazem: "Tak hned po ránu něco pro zasmání...Už nevím, jak bych se udělala krásná, tak jsem si na hlavu napatlala to tvé barevné tužidlo...

Asymetrická, dlouhá ofina s hladkou délkou vlasůDvoubarevný střih s rovnou, plnou ofinouJemně zaoblený sestřihRáda bych přispěla svou "troškou do mlýna" a posílám Vám svou cestu k Andělovi - ke kadeřnici, která ze mě udělá hezčí a to mi pouze upraví vlasy.

Já sem spiš zažila,že mi přítel radil ať žádnou změnu s vlasama nedělám,že mi to sluší jak to mám,nedala sem se,a teď vím už rok a půl že měl pravdu:-(

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď