Jeden střih - 5 vzhledů aneb co dovede správný styling!

Něžná blond na krátkém střihuRozverné kudrliny krátké délkyTvar Kolekce účesů značky Garnier sází na jeden střih! Inspirujte se, jak se dá kouzlit pomocí stylingu a hlasujte pro nejslušivější účes!

Krátký blond sestřih upravený pomocí vlasové kosmetiky do pěti různých podob! Myslím, že proměny se týmu značky Garnier velmi povedly, co říkáte!

Něžná blond na krátkém střihuTvar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa pod článkem - hlasujte pro NEJ proměnu!

Něžná blond na krátkém střihu Romantická víla s motýlem na krátkých vlasech Rozverné kudrliny krátké délky Tvar  Ofina do čela na rovném krátkém účesu

 

Podobné články

Polodlouhé zvlněné černé vlasyKrátký červený prostříhaný účesKrátké černé vlasy s modrým melírem v ofiněRovné, kudrnaté či přehozená ofina? To vše najdete v letní přehlídce účesů salonu Vidal Sassoon. Jeden střih a vždy dva různé vzhledy pomocí odlišného stylingu!

Dlouhá patka přes oko na krátkých vlasechLéžerní vlnobití v pánské verziRakouský salon HeadQuarters se protentokrát zaměřil na pánské účesy. Jeden model a čtyři vzhledy - který je podle Vás nejpovedenější?

Slušivý melírovaný rovný krátký účes s patkouPolodlouhý rovný účes z tmavých vlasů s patkouKrátký střih z blond vlasů s rovnou ofinou přes očiNová kolekce dámských účesů od Essanelle zahrnuje velmi ženské účesy s jemnou elegancí a s objemem. Rovné, vlnité, kratší či delší střihy, všechny mají svůj osobitý styl.

Jednoduchý vzhled mikáda s patkouDozadu sčesaná mikádová verzeSympatická brunetka ve zvlněném mikáduMáte na hlavě střih mikáda a ráda byste změnu? Podívejte se, jak pomocí stylingu proměnit Vaše mikádo do pěti různých podob!

 

Krásné účesy, všechny se mi moc líbí. Jsem také blond a plánuji v létě změnit účes. Něco kratšího, v tomto stylu. Asi se objednám do salonu ProBeauty na Komplexní proměnu střihu. Tam mi určitě poradí, co mi bude nejvíce slušet.

 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď