Účesy 2011

Účesy 2011

Dlouhé rozevláté vlasy - styling na několik způsobů

Úspěšná žena v přirozeně splývajícím účesuDotek večerního luxusu v rozpuštěných  vlnáchŽenský glamour vlnitého společenského účesuWella a její kolekce zejména elegantních účesů vytvořená z dlouhých vlasů. Jak získat nový look aniž byste musela stříhat?

Jeden střih - 5 vzhledů aneb co dovede správný styling!

Něžná blond na krátkém střihuRozverné kudrliny krátké délkyTvar Kolekce účesů značky Garnier sází na jeden střih! Inspirujte se, jak se dá kouzlit pomocí stylingu a hlasujte pro nejslušivější účes!

Účesy pro rebely a rebelky! Insirujte se kolekcí pro drsňáky

Styl rocku v natupírované vlněMladý rebel v krátkém účesuHladká elegance v pánském účesuZískejte vzhled rebela! Nejnovější kolekce účesů od Wella Stockwaves 2011 nadchne příznivce drsnějšího vzhledu...

Střihy a styling 2011 - proměny a nové trendy od Matrix

Mladistvě mačkané vlny na mikáduOfina do čela doplňující krátký střihKudrnatá záplava dlouhé délkyNejnovější kolekci účesů představuje značka Matrix. Jeden střih a tři různé účesy pomocí stylingu. Inspirujte se!

Mikádo a jeho variace. Kouzlete se svým mikádem!

Jednoduchý vzhled mikáda s patkouDozadu sčesaná mikádová verzeSympatická brunetka ve zvlněném mikáduMáte na hlavě střih mikáda a ráda byste změnu? Podívejte se, jak pomocí stylingu proměnit Vaše mikádo do pěti různých podob!

ANKETA - nejlepší proměna mezi pánskými účesy

Dlouhá patka přes oko na krátkých vlasechLéžerní vlnobití v pánské verziRakouský salon HeadQuarters se protentokrát zaměřil na pánské účesy. Jeden model a čtyři vzhledy - který je podle Vás nejpovedenější?

Nádherné splétané účesy nejen na léto - ozdobte se!

Ležérní zamotaný cop v medové barvěNa temeni zapletená čelenka z vlasůKrásná neznámá s copánky v půleném účesuKolekci ležérně svázaných či splétaných účesů představuje tým Franck Provost. Nespoutané, romantické - ideální nejen k vodě...

Pánské účesy 2011 - moderní i praktické

Ofina do očí na hustých, krátce střižených vlasechRozcuchaná platina v krátkých vlasechImage výrazně dovrchu v účesu pro muže

Pánové, tentokrát něco pro Vás! Účesy pro muže na léto 2011, které jsou nejen moderní, ale i praktické a nositelné...

Svůdné i divoké - takové jsou účesy na léto 2011 z Francie

Chladná růžová na hladkém účesu pod ušiPomačkané zvlnění na mikádu s ofinouSvůdně upravená patka přes oko na objemném účesuStylová extravagantní kolekce účesů 2011 z Paříže je tu! Účesy na téma hravé svádění představuje francouzský salon Mod's Hair. 

Nespoutané účesy 2011 - inspirace z Německa

Vystříhaný bok doplňující délku pod ušiMelírovaná patka skrývající oko na vlnitém účesuJemně hnědý melír v blond vlasech krátké délkyÚčesy na léto 2011 představuje kadeřnický tým salonu J.7.. A jako již tradičně zde najdete převážně účesy, který více či méně vybočují z řady...