Kolekce účesů Wella Trend Vision 2009

Dámské mikádo střižené do podkovy, s extrémě dlouhou ofinou na straně, blond platinové barvy s šedým melíremDlouhý účes z rovných sestříhaných vlasů s ofinou do čela, rezavé barvy s mnoha barvami melírůVyčesaný společenský účes, který dodává na objemu, zářivě měděné barvy se světlými pramínkyWella představuje své trendy v účesech pro rok 2009. A co vzkazuje svým zákazníkům?  Seznamte se s trendy pro rok 2009, nechejte si od svého kadeřníka ušít účes na míru.

NOSTE ÚČES PODLE NEJNOVĚJŠÍCH TRENDŮ.
Seznamte se s trendy pro rok 2009, nechejte si od svého kadeřníka ušít účes na míru.
Exkluzivně ve vašem salonu Wella Professionals.

Utopia

Otevírá se před námi nový svět v poetickém víru empatie. Běh věcí je utvářen harmonií a optimismem a lidé se radují z práva a svobody být šťastní. Na tomto místě se sny splní.


Dámské mikádo střižené do podkovy, s extrémě dlouhou ofinou na straně, blond platinové barvy s šedým melíremSestříhaný pánský krátký účes s pěšinkou na straně, platinové barvy s šedým melíremKrátký sestříhaný pánský účes platinové blond barvy s šedým melíremKrátký účes střižený ,,podle hrnce

 

De-Lush

Uvolněte se, buďte upřímní, buďte sví: přijmout sám sebe znamená žít v sebejistotě a bez váhání. Svůdnost je stav mysli a cesta k harmonii začíná právě tady.

Vyčesaný společenský účes, který dodává na objemu, zářivě měděné barvy se světlými pramínkyVyčesaný extravagantní společenský účes ze zářivě měděné barvy a zvlněných vlasůPolodlouhé mikádo ze zvlněných vlasů červené barvy s hnědým melírem, v retro styluVelmi kudrnaté mikádo ve afro stylu, s pěšinkou na straně, hnědé barvy

 

Intersexion

Když se osvobodíme od klišé a předsudků, můžeme žít podle vlastního stylu a setřást vše, co nás drží zpět. Unisexová móda zdůrazňuje jednotlivé osobnosti. Není to o bezpohlavnosti, je to o vývoji žen a proměně mužů.

Zvlněný krátký prostříhaný účes z vlasů hnědé barvy s blond melíremDámský krátký účes postupně sestříhaný s dlouhou ofinou tvarovanou do špičky na čele, hnědé barvy s blond melíremGeometricky tvarované mikádo z krátkých rovných vlasů tmavohnědé barvyDámské asymetrické mikádo z krátkých rovných vlasů s rovnou ofinou, tmavohnědé barvy

Pánský krátký účes z kudrnatých vlasů s vyholenými boky, hnědé barvy s blond melíremPánský krátký účes, nepravidelně sestříhaný, v předu delší ofinka natužená vzhůru, hnědé barvy s blond melírem

Virtual Life

Virtual Life se odehrává někde mezi realitou a virtuálním světem. Osvobozuje naše tvůrčí nadání, abychom se dokázali vyjádřit. Je to útěk z každodenního života do místa, kde je vše možné, kde leží šance vytvořit druhou identitu.

Dlouhý účes z rovných sestříhaných vlasů s ofinou do čela, rezavé barvy s mnoha barvami melírůNadčasový účes s geometrickými tvary tyrkysové barvy, z rovných vlasů

 

Podobné články

Styl účesu ze 60 let se zajímavým barevným efektemFantazie barev na dlouhých loknáchExtravagance rockového stylu s převahou modrých pruhů

Také letos přichází Wella se svou kolekcí účesových trendů na rok 2010. Najdete v ní účesy romantické i extravagantní, klasické i moderní. Jaký look je nejbližší právě Vám? 

Dámský emo účes z krátkých vlasů blond barvy podbarvený černě, s červeným melíremParis Hilton - Sexy účes z dlouhých zvlněných vlasů blond barvy s ofinou na straněMilla Jovovich - Zlatá čelenka jako Nemáte čas na dlouhou úpravu účesu, ale přitom chcete vypadat moderně a trošku jinak? Ozdobte své vlasy čelenkou! 

Krátký účes z vlnitých rozevlátých blond vlasůDlouhý uhlazený účes z postupně sestříhaných hnědých vlasů s blond melírem a pěšinkou na straněÚčes z dlouhých uhlazených rovných vlasů hnědé barvy, v před sestříhaný schodek, s pěšinkou na straněEssanelle představuje svou novou kolekci vlasových trendů pro rok 2009 nazvanou Trend Collection 2009. Mottem této kolekce je :"100% pozornost pro Vaše vlasy!"

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgSoutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml. Vyhrávají tři z Vás!
Soutěž byla ukončena!

 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď