Účesy pro muže 2009 představuje Markus Salm

Pánský velmi krtký účes s dlouhou ofinou stylizovanou do špičky do čela, nazelenalé barvyPánský krátký účes na temeni delší natužený vzhůru, po stranách skoro vyholený, šedé barvyPánský krátký sestříhaný účes šedé barvy s dlouhou důraznou ofinou do čelaKolekci pánských účesů pro rok 2009 vytvořil uznávaný kadeřník Markus Salm. V kolekci nazvané New Accuracy představuje své vlasové trendy pro sezonu jaro/léto 2009.

Pánský velmi krtký účes s dlouhou ofinou stylizovanou do špičky do čela, nazelenalé barvyPánský krátký účes na temeni delší natužený vzhůru, po stranách skoro vyholený, šedé barvyPánský krátký sestříhaný účes šedé barvy s dlouhou důraznou ofinou do čela

Markus Salm, mezinárodně uznávaný kadeřník spolupracující s Wellou, představuje svou nejnovější kolekci účesů pro muže. Kolekce trendů na jaro/léto 2009 se nazývá New Accuracy (Nová preciznost)

Inspiraci pro tuto svou kolekci našel Markus Salm v odvážném stylu 50-tých let. Střih se vyznačuje jasnými a čistými konturami. Účesy jsou vyholené či velmi krátké na bocích a na krku, zatímco vlasy v horních partíích hlavy zůstávají výrazně delší. Díky tomu je možné vlasy pomocí stylingu formovat do různých variant účesů.

Další vybrané účesy ze starších kolekcí účesů Markuse Salma:

Krátký účes se špičatými pramenyKrátký účes v rokovém stylu se světlým melíremKrátký, strukturovaný, pánský sestřihMírně vlnitý účes s dlouhou ofinou

Krátký, mladistvý účesKrátký, mladistvý účes s blond melírem a kotletamiKrátký, pánský, sportovní účes s blond melíremKrátký, sestříhaný účes k šíji s dlouhou ofinouPolodlouhý sestřih k šíji s výraznou, dlouhou ofinouKrátký účes vystylovaný dozadu

 

Odkaz: Fotogalerie účesů pro muže 

 

Podobné články

Krátký pánský účes decentního vzhledu, z rovných vlasů blond barvyPánský krátký účes z rovných blond vlasů, na temeni natužených vzhůru, po stranách sestříhanýKrátký účes pro pány, z rovných sestříhaných blond vlasů, stylizovaný do mírného rozcuchuSalon Bundy Bundy představil nejnovější účesy pro pány na toto léto. A ačkoliv každý účes vypadá jinak, včechny mají stejný střih!

Mírně sestříhaný účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy, ozdobený širokou čelenkou v hippie styluÚčes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s blond melírem, z horné poloviny vyčesaný extravagantní culíkPánský sestříhaný účes z rovných krátkých vlasů hnědé barvy, s delší ofinou do čelaPhilips Haircare představuje svou novou kolekci účesů s trendy na jaro - léto 2009. Dámy, jak upravíte své dlouhé vlasy?

Polodlouhý zvlněný sestříhaný účes tmavofialové barvy, s krátkou rovnou ofinou do čela, ozdobený čelenkamiDlouhý účes z rovných postupně sestříhaných vlasů, hnědé barvy postupně měnící tony od kořínků ke konečkůmExtravagantní účes vyčesaný z dlouhých rovných blond vlasů, do mašleHorké trendy v účesech přináší Schwarzkopf ve svojí nejnovější kolekci "Essential Looks jaro/léto 2009 - 111 Collection Part 1"

Objemný rozcuchaný hnědý účesKrátký vzdušný střih zčesaný na stranuStředně hnědý krátký účes Přinášíme vám velkou fotogalerii účesů pro mladé i starší muže, kteří chtějí objevit ten pravý styl účesu právě pro něj. Krátké, objemné, uhlazené, běžné či extravagantní účesy i do práce nebo do společnosti.

Na této stránce jsou fakt moc krásný účesy!!!!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď