Nové letní styly společenských účesů 2009

ucesy-pantene-pro-v-078ucesy-pantene-pro-v-075ucesy-pantene-pro-v-076Pantene Pro-V představuje svou nejnovější kolekci letních společenských účesů nazvanou "Pantene Pro-V Summer Styles 2009". 

Pantene Pro-V  - zdravé vlasy, které se lesknou."

V roce 1947 švýcarský vědec Dr. Gustav Erlemann objevil vitamín s vynikajícími regeneračními účinky na pokožku a vlasy - Panthenol. Byl formulován do látky, která byla nazvána B-Pantene a poprvé použita k péči o vlasy v tehdejším vlasovém toniku. Úspěch byl drtivý. Od té doby již uplynulo mnoho času a v roce 2007 slavila firma 60-té narozeniny.

Také pro toto léto 2009 přišla firma se svou kolekcí čtyř stylových účesů, tentokráte zaměřených na společenský vzhled. Co jim říkáte?

ucesy-pantene-pro-v-075 ucesy-pantene-pro-v-076 ucesy-pantene-pro-v-077 ucesy-pantene-pro-v-078

Podobné články

ucesy-pantene-pro-v-121ucesy-pantene-pro-v-116ucesy-pantene-pro-v-117Trendy v účesech s výhledem do roku 2010 jsou tu! Pantene Pro-V uvádí svou kolekci zejména společenských a večerních účesů na sezónu podzim/zima 2009.

Mikádo z rovných vlasů s vyčesanou ofinouHladké mikádo s pěšinou na stranu Mikádo z vyžehlených vlasů s pěšinou uprostředInspirujte se tímto moderním mikádem ve tvaru "podkovy" na různé způsoby, určené pro ženy ve středním věku od Pantene Pro-V. Jeden střih - mnoho vzhledů. Podívejte se na proměny modelky pomocí stylingu

Vyčesaný účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s blond melíremSpolečenský účes z blond vlnitých vlasů ozdobený zlatou čelenkouVyčesaný účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy, stočený na krku do uzluPřinášíme nové trendy ve společenských účesech. Světoví kadeřníci velí vyměnit vyčesané culíky za drdoly a uzly!

Polodlouhý zvlněný sestříhaný účes tmavofialové barvy, s krátkou rovnou ofinou do čela, ozdobený čelenkamiDlouhý účes z rovných postupně sestříhaných vlasů, hnědé barvy postupně měnící tony od kořínků ke konečkůmExtravagantní účes vyčesaný z dlouhých rovných blond vlasů, do mašleHorké trendy v účesech přináší Schwarzkopf ve svojí nejnovější kolekci "Essential Looks jaro/léto 2009 - 111 Collection Part 1"

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď