Rozpuštěné vlasy - krásné ženské elegantní účesy od GFG

Dlouhý blond účes s pěšinou uprostřed s pravidelnými loknamiTmavě hnědý delší vlnitý účesObjemný rezavý účes s pěšinou na stranu se zvlněnými pramenyKrásné, ženské elegantní účesy salonu GFG s precizním stylingem. Představujeme vám dámské účesy, které jsou bohatě zvlněné, ale také pánské střihy 2016

Dámské účesy

Vlnky a lokny jsou typicky ženské a dodají vlasům ten správný šmrnc. Ze zplihlých vlasů vykouzlíte rázem objemné, z běžných rovných vlasů vytvoříte během chvilky ležérní účes. Přirozenosti docílíte tím, když natočíte vlasy zhruba od konce uší nebo pouze konečky.

Dlouhý blond účes s vlnitými konečky Delší hnědý účes se zvlněnými konečky vlasůObjemný rezavý účes s pěšinou na stranu se zvlněnými prameny Tmavě hnědý delší vlnitý účesZvlněný středně hnědý účes s pěšinou uprostřed Dlouhý blond účes s pěšinou uprostřed s pravidelnými loknami

Pánské účesy

Pro mladé muže jsou jako stvořené účesy s vyholenými stranami a střed vlasů je ztužen dovrchu.

Pro starší pány, kteří chtějí dodat vzhledu eleganci, stačí vlasy nagelovat dozadu a uhladit i po stranách.

A pro muže, kteří si potrpí na delší délku vlasů, postačí neposlušné vlasy mírně nagelovat na bok a vytvořit požadovaný objem.

Moderní účes pro muže ztužený dovrchu s vyholenými boky ucesy-wella-2016-1Delší hnědý zvlněný účes pro muže s pěšinou na bok Středně dlouhý pánský blond účes přehozený na stranu

Další účesy od GFG naleznete zde: >>Fotogalerie GFG<<

Které účesy se vám líbí více?

Podobné články

Moderní účes šedé barvy, vyholený po stranáchSexy a moderní vzhled Sexy účes vyfoukaný dozaduNejen mladí muži se chtějí líbit. I ve vyšším věku mohou být pánové atraktivní a sexy. Dnes vám přinášíme přehled vybraných sexy účesů pro starší prošedivělé muže a jako bonus videonávod, jak takový účes vytvořit.

Hnědý pánský účes nagelovaný nahoruLehce zvlněný účes v tmavě hnědém odstínuVzdušný prostříhaný účes Že dnes pánové nenosí pouze krátké nebo vyholené vlasy? O tom Vás přesvědčíme v podzimní fotogalerii účesů. Aktuální střihy účesů pro muže na sezonu podzim zima 2015/2016 jsou tu!

Blond účes pro muže s melírem Pánský účes s blond platinovým melíremVyholené boky a dlouhá patka - účes pro muže Fotogalerie oblíbených a moderních účesů pro muže! Letí melíry, vyholené boky a dlouhé patky. Inspirace na sto způsobů, vyberte si svůj styl v naší fotogalerii!

Modře melírovaný účes s ofinou dovrchuRovný hnědý účes nagelovaný nahoruPolodlouhý vzdušný účes z hnědých vlasů Moderní pánské účesy pro rok 2015 pro každodenní nošení i extravagantní účesy pro  ty odvážnější. Zajímají Vás trendy? Tak zhlédněte účesy ve fotogalerii.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď