Rychlé účesy do školy - videonávod s postupem

tři uzlíkycopánek v ofinědrdůlek na temeni Dnes vám přinášíme videonávod na čtyři různé ležérní účesy, které jsou rychlé, efektní a zvládne je každá z vás. Účesy jsou ideální pro studentky, proto je video nazvané "ZPÁTKY DO ŠKOLY".

jednoduchý podtupírovaný culík tři jednoduché a efektní uzly

Video obsahuje návody na čtyři účesy -  tři jednoduché uzly, jemný copánek v ofině, jednoduchý drdol na temeni a podtupírovaný culík.

Podobné články

cop zapletený z 5 pramenůcop zapletený z 5 pramenůcop zapletený z 5 pramenůZkusila jste si již někdy zaplést vlasy do copu z pěti pramenů? Ne? Pak se nechte vést videonávodem, který Vám ukáže postup krok za krokem. Výsledek stojí za to!

Krátký pánský účes decentního vzhledu, z rovných vlasů blond barvyPánský krátký účes z rovných blond vlasů, na temeni natužených vzhůru, po stranách sestříhanýKrátký účes pro pány, z rovných sestříhaných blond vlasů, stylizovaný do mírného rozcuchuSalon Bundy Bundy představil nejnovější účesy pro pány na toto léto. A ačkoliv každý účes vypadá jinak, včechny mají stejný střih!

Proměňte jednoduchý culík v netradiční účesNosíte vlasy stále v culíku a nechce se Vám nic vymýšlet? Podívejte se, jak z obyčejného culíku během minuty vykouzlit neobyčejný účes. Stačí čelenka a jednoduchá úprava...

Hladce vyčesaný drdol do objemuElegantní culík vyčesaný do objemuKrátký účes vyčesaný a zafixovaný do vrchu Další dávka inspirace s jednoduchými ležérními účesy pro dámy, které se chtějí cítit vkusně a zároveň mladistvě. Účesy jsou vhodné jak na společenskou událost, tak i do školy či do práce.

Super účes č.2. Moc se mi líbil!!!

Ahoj! Účes č.2 se mi moc líbil. Určitě ho vyzkouším!!!

Fakt supr ucesi skoucela sem dneska cop z peti pramenu fakt uzasni  to nema proste chybu :-))

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď