Účesy pro muže na léto 2009 - jeden střih, čtyři vzhledy

Krátký pánský účes decentního vzhledu, z rovných vlasů blond barvyPánský krátký účes z rovných blond vlasů, na temeni natužených vzhůru, po stranách sestříhanýKrátký účes pro pány, z rovných sestříhaných blond vlasů, stylizovaný do mírného rozcuchuSalon Bundy Bundy představil nejnovější účesy pro pány na toto léto. A ačkoliv každý účes vypadá jinak, včechny mají stejný střih!

Pánové, už Vás omrzel Váš současný účes a rádi byste vykročili do léta v novém IN střihu? Inspirujte se následující kolekcí účesů vytvořenou na léto 2009.

Kolekce má název - "Jeden střih, čtyři vzhledy". 

A z následujících obrázků je patrné, že pokud zvolíte správný střih, pomocí různých stylingových technik můžete na své hlavě lehce vytvořit naprosto odlišné účesy. Přizpůsobte Váš účes své momentální náladě či prostředí!

Krátký pánský účes decentního vzhledu, z rovných vlasů blond barvyPánský uhlazený účes z rovných blond vlasů s pěšinkou na straně, mokrého vzhleduKrátký účes pro pány, z rovných sestříhaných blond vlasů, stylizovaný do mírného rozcuchuPánský krátký účes z rovných blond vlasů, na temeni natužených vzhůru, po stranách sestříhaný

Rocková hvězda či načesaný obchodník? Záleží jen na Vás!

 

Podobné články

Pánský elegantní účes z krátkých vlasů načesaných dozadu, hnědé barvyPánský krátký rozcuch z rovných vlasů hnědé barvyPánský krátký sestříhaný účes z rovných vlasů hnědé barvy, s jemnou pěšinou na straněRozcuchy i elegantní vzhled - to vše obsahuje nová kolekce účesů něměckých kadeřníků na rok 2010

Něžná blond na krátkém střihuRozverné kudrliny krátké délkyTvar Kolekce účesů značky Garnier sází na jeden střih! Inspirujte se, jak se dá kouzlit pomocí stylingu a hlasujte pro nejslušivější účes!

Svérázný rozcuch v horní části podtrhne tento líbivý účesElegantní, krátký účes s delší zvlněnou ofinou sčesanou dozaduSebevědomí pánskému účesu dodá lehce pohozená ofina, která překrývá část obličejePotřebujete jinak vypadat v práci a jinak na párty či rande? Žádný problém! Základem je dobrý střih, který je možné nastylovat do zcela různých vzhledů!

Polodlouhý zvlněný sestříhaný účes tmavofialové barvy, s krátkou rovnou ofinou do čela, ozdobený čelenkamiDlouhý účes z rovných postupně sestříhaných vlasů, hnědé barvy postupně měnící tony od kořínků ke konečkůmExtravagantní účes vyčesaný z dlouhých rovných blond vlasů, do mašleHorké trendy v účesech přináší Schwarzkopf ve svojí nejnovější kolekci "Essential Looks jaro/léto 2009 - 111 Collection Part 1"

Pecka :-) no bunza asi budeš ty ? coo :-) prave ze to je cool učes :-) 

beru

Pěkné

první a třetí jsou hustě cool, a teple určitě nevypadají!

libi se mi ten ctvrtej uces

vypadaji jako homosexualove(buzny)

ty bláho, co všeci máte s těma buznama ? vždyt to jsou husté účesy ...

hruza

jo je to OK

dost trapne

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď