Soutěžíme s WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010

beauty-expobeauty-expobeauty-expo-soutez-maly2Soutěžte s námi a vyhrajte dárkové kosmetické balíčky a vstupenky na veletrh BEAUTY EXPO, který se bude konat 23 a 24.dubna 2010!
Soutěž byla ukončena!

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává:

1. Dana Truksová, Křenovice

2. Ludmila Kaněrová, Červený Kostelec

3. Monika Šefrová, Hradec Králové

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!

PVA Letňany ve dnech 23. a 24. dubna 2010 (pátek a sobota).  

WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010, úspěšný veletrh pořádaný firmou BEAUTY EXPO 23. a 24.dubna 2010, navazuje na řadu akcí, jež se staly pro obory kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu největší v ČR i v centrální Evropě.

beauty-expo  beauty-expo

Trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy


Na 18. a 19. března zve společnost BEAUTY EXPO tradičně své návštěvníky na veletrh WORLD OF BEAUTY& SPA. Kromě nezbytné nabídky očekávaných trendů v líčení, účesech a odívání prezentované na podiu vystavovatelé na 300 stáncích i v programu přiblíží návštěvníkům nové metody péče o pleť, nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, "zkrášlit" se mohou zájemci často i přímo na stáncích. Stranou nezůstanou metody formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

beauty-expo  beauty-expo

Harmonie duše i těla


Stále důrazněji se na moderním veletrhu prosazuje krása jako harmonie těla i duše. Inspirací tu může být předvádění četných druhů masáží, aromaterapie, nabídky pobytů ve wellness hotelích i lázeňských pobytů a dalších způsobů relaxace a podpory fyzického i duševního zdraví.

Rekvalifikace, další vzdělávání


Nabídka ve střední hale je určena především zájemcům o kontakty na další vzdělávání či adeptům na změnu pracovního místa.Všem jistě vyjde vstříc překvapivě široká nabídka studijních a rekvalifikačních kurzů celé škály služeb v oborech péče o tělo a zkrášlování jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, podologie. Stále atraktivnější je nabídka nejvýznamnějších škol s výukou speciálních masáží (s ukázkami v průběhu veletrhu) i školy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap.

beauty-expo  beauty-expo

Soutěže


Pro odborníky i příznivce soutěží jich veletrh v oboru krásy nabízí hned několik: soutěžit se bude ve zdobení nehtů a celkové stylizaci (Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v nail artu), v manikúře (Mistrovství ČR), v make-upu a účesové tvorbě, nadčasově atraktivní je soutěž ve fotomakeupu vedená Mistryní ČR Štěpánkou Podroužkovou, soutěž ve zdobení nehtů a stylizaci celého modelu Krásné ruce a nohy vedená Patricií Herrera, soutěž v prodlužování a zahušťování vlasů, slibné zážitky nabízí prestižní soutěž Creative Image Team vedená jedním z nejlepších vizážistů Pavlem Bauerem (týmová soutěž profesionálů vizážista-kadeřník ), odstartována bude soutěž profesionálních kadeřníků v porotě se známými tvářemi kadeřnických mistrů. A jak vypadá taková proměna osobností v rukách zkušených kadeřníků, vizážistů a stylistů poznají návštěvníci v pořadu "Proměny" vedená opět Štěpánkou Podroužkovou.

Celý program naleznete na webu: www.beautyexpo.cz, tlačítko "program jaro", celá adresa: http://www.beautyexpo.cz/bej10_program_cz.html

 

SOUTĚŽ

Soutěžte s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010 a vyhrajte krásné ceny včetně vstupenek na veletrh! Soutěž končí 28.2.2010.

Výhry:

1. místo - Dárková wellness taštička, která obsahuje koupelovou sůl, žíňku, mýdelník, mýdlo.....aj. + 2x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
2. místo - Dárková taštička, která obsahuje sprchový gel, dřevěný kartáček, krájené mýdlo, dřevěný mýdelník + 2x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
3. místo - Dárková kazeta, která obsahuje sprchový gel a karlovarskou koupelovou sůl + 2x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

beauty-expo beauty-expo

Podobné články

beauty-expobeauty-expobeauty-expo-soutez-maly2

DUBNOVÝ TERMÍN, NOVÉ PROSTORY
Zveme Vás na  jarní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v PVA Letňany ve dnech 23. a 24. dubna 2010 (pátek a sobota).

beauty expo jaro 2012beauty expo jaro 2012beauty expo jaro 2012Zveme Vás na  jarní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v PVA Letňany ve dnech 2. a 3. března 2012...

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgSoutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml. Vyhrávají tři z Vás!
Soutěž byla ukončena!

 

SCHWARZKOPF-OSIS-tuzidloSCHWARZKOPF-OSIS-lak.jpgSoutěžíme o balíček vlasové kosmetiky SCHWARZKOPF. Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy profesionální kosmetiky SCHWARZKOPF!

:-)