Soutěž o tři laky na vlasy WELLA - 500ml

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgSoutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml. Vyhrávají tři z Vás!
Soutěž byla ukončena!

 

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získávají:

1.Alena Poláková
2.akna
3.Magda Matová

Všem výherkyním gratulujeme a všem děkujeme za účast!

 

Sponzorem soutěže je:HairCosmetics468x60.gif

Soutěžte s námi a vyhrajte jeden ze tří laků na vlasy WELLA 500ml!

 wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpg

Ceny:

3x lak na vlasy WELLA PERFORMANCE R EXTRA STRONG 500ml - vlasový spray pro extra silnou fixaci účesu

Podmínky soutěže:

Napište svou příhodu, zkušenost, veselou či smutnou historku týkající se tématu vlasů a účesů a získejte jeden z laků na vlasy Wella! Vaše příhoda může být zveřejněna v rubrice "Vaše příběhy" . Z příběhů zaslaných za měsíc březen budou vylosovány tři, které vyhrávají cenu. Příběhy je možné zaslat anonymně, pod přezdívkou či pod plným jménen, výběr je jen na Vás...

Příběhy zasílejte viz Kontakt .

Soutěž končí 31.3.2009

Těšíme se na Vaše historky a přejeme Vám hodně štěstí v této soutěži!

Další soutěže naleznete zde: Soutěže

 

Podobné články

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!

londa-lak-500mllonda-lak-500mlSoutěžíme o dva laky na vlasy značky Londa - 500ml. Zapojte se a vyhrajte jednu ze dvou výher - lak na vlasy s leskem, UV ochranou a provitamínem B5!
Soutěž byla ukončena!

SCHWARZKOPF-OSIS-tuzidloSCHWARZKOPF-OSIS-lak.jpgSoutěžíme o balíček vlasové kosmetiky SCHWARZKOPF. Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy profesionální kosmetiky SCHWARZKOPF!

Divoce sestříhaný a vystylovaný vzhledgoldwell-tuzidlo.jpggoldwell-lakJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Napište svou zkušenost, doporučte či nedoporučte kadeřníka a vyhrajte balíček Goldwell! 
Soutěž byla ukončena! 

:)

Je to už téměř 10let, kdy jsem se s jasnou představou svého účesu, vydala s mamkou k její kadeřnici. Vysvětlila jsem ji, jak si to představuji a nechala ji pracovat.(v té době mně bylo 15 let a jak nebylo přesně podle mých představ, dávala jsem to jasně najevo)V té době se nosily krátké vlasy-ve předu "ulízané" v zadu rozcuchané. Ale kadeřnice patřila k těm typům, které dělají jeden typ účesu a aplikují ho na všechny-BOHUŽEL!!!Po chvíli jsem si všimla, že ten střich, který mi vytvářela na hlavě není ten, o který jsem jí žádala.Vyfénovala mě a učesala mě jako "starou bábu" a byla na to strašně pyšná! Hodila jsem na ní jeden z mých povedených ksichtů a bez poděkování si šla sednout mezi ostatní ženský a čekala jsem až něco vyrobí mamce na hlavě. Jenže já jsem v té době s sebou nosila zrcadlo,gel na vlasy, make-up,atd., takže jsem ho bez rozpaků vytáhla a začala si přetvářet účes,aby mi alespoň trochu připomínal ten, který jsem chtěla! Kadeřnice byla v ŠOKU!Tohle si tam přede mnou zřejmě nikdo nedovolil. Nemohla se soustředit na mamčin účes. Mamka byla ráda když jsme odešly.Celou zpáteční cestu jsem poslouchala, že už tam nemůže nikdy jít, že jí je za mě hanba,atd.Doma jsem vzala nůžky a účes si dotvořila podle mých představ. Od té doby jsem u kadeřníka nebyla a stříhám a barvím se sama. Náležitým oceněním pro mě je, když se mně,např.v obchodě, paní ptají, kam chodím do kadeřnictví,že se jim můj účes moc líbí,a že by takový taky chtěly! Mám krátké, husté vlasy a snad i kvalitní. Pořídila jsem si profesionální nůžky a stříhám všechny z naší rodiny a okolí. Nikdo si nestěžuje a jsou spokojení. Mají to zadarmo a ještě šik účes. Bydlím v malém městě, kde jsou podobná kadeřnictví jako tehdy před 10 lety. Moc ráda bych se nechala ostříhat od profesionála, který by mě nestříhal podle jednoho typu účesu a vytvořil mi na hlavě moderní a hlavně účes,který by mně slušel.

Včera večer jsem si umyla vlasy,ale už jsem byla unavená a nechtělo se mi je fénovat,tak jsem šla spát s mokrými. Ráno to nevypadalo nejhůř, a tak jsem vzala lak, předklonila se, vlasy nalakovala a uhrábla jen rukou, ve škole mi všichni chválili účes. Problém nastal až když jsem zmokla, měla jsem slepený pramínky a ještě hrozně rozcuchaný, myslím že už si budu vlasy upravovat pořádně :o)

Moje prihoda s vlasy.kdyz jsem byla mlada tak jsem si rada barvila vlasy,muj experiment byl takovy,ze jsem mela cerne vlasy a chtela jsem byt blond.Tak jsem zacala sama doma s odbarvovanim,prvni barva nic,druha take nic,treti uz byla jako plamenak,dalsi jako pomeranc,za jeden den jsem si dala 4 barvy a vlasy jsem mela jako chemlon a z hlavy se mi dokonce i kourilo,strasne to palilo,az jsem pak mela na pokozce hlavy strupy,bylo to dosti neprijemne,nejaky cas jsem nocila ksiltovku abych se neznemoznila pred znamyma,atd.Postupem casu jsem dosahla sve blond barvy a od te doby radeji chodim ke sve kadernici.Mejte se krasne Zelenkova Jirina.

Dříve jsem si barvila vlasy Peroxidem na blond,pak jsem je nechala odrůst a měla jsem svoje hnědé,ale jednoho dne jsem se rozhodla opět pro blod .Koupila jsem si Palette blond a vlasy nabarvila.Barva byla děsná.Když se vrátil manžel z práce,tak prohlásil,jestli s tím nic neudělám,tak odejde,že to vypadá,jako kdyby žil s rómskou ženou.Koupila jsem hnědou barvu a svůj sen o blond jsem tak ukončila Aduja

Strašně ráda se barvím, zkouším nové věci s vlasmy.
Tento příběk je starý 4 roky, ale stále ho mám zažitý jako včera:) Má kamarádka se vyučuje na kadeřnici. Měla závěrečné pololetní zkoušky a neměla modela na barvení (melírování). Tak jsem se jí nabídla, že si půjdu sednout jako modelka na pár melírků, v té době jsem měla špinavou blond barvu a vlasy nad ramena, tak jsme se dohodly na bílí melírky. V den jejích závěrečných zkoušek, byla dosti nervozní. Měla 5 modelů. Já jsem šla jako první, s tím, že po 3 modelovy si mě vezme a umyje my melíry. Jenže na mě zapoměla a nestíhala. Tak jsem šla nejen na řadu jako poslední, ale i jako poslední my chtěla umýt hlavu. A u mísy na mytí hlav, my rovnou sundala alobal i s mými vlasmy. Domů jsem odcházela s 2 centimetrovým ježečkem. Od toho dne nejenom, že si hlídám dobu působení, tak jsem už nikdy neměla bílí melír!! Snad je tento příběk i ponaučný:) pro nezkušené s melíry a dobou působení:)))

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď