Stříhaná grafika - moderní účesy nejen muže

Grafický kulatý motiv na krátkých vlasechGrafika ryby vystříhaná v pánském účesuExtravagantní účes z krátkých rovných vlasů žluté barvy se zeleným melírem, po stranách sestříhaný do vln, s volně spuštěným praPokud chcete vybočovat z davu a nebojíte se extravagance, pak účesy ve stylu stříhané grafiky mohou být terno! V tomto účesu Vás rozhodně nikdo nepřehlédne...

Grafický kulatý motiv na krátkých vlasech

Vyholený obrázek na hlavě, tak zvaná stříhaná grafika, je stále modernějším a žádanějším účesem a to zejména u mužů.

Účesy jsou velmi efektní a stoprocentně Vám zaručí dostatek pozornosti, kamkoli vejdete. Na druhou stranu je třeba počítat s tím, že účes je třeba neustále udržovat. Návštěvy specializované kadeřnice tak budou o dost častější, než jsou muži průměrně zvyklí, a to s sebou přináší i zátěž finanční. 

Dále je třeba zvážit, zda účes bude kompatibilní s Vaší prací a okolím. Zejména starší generace může mít proti tomuto stylu předsudky a mohl byste se automaticky zařadit mezi podezřelá individua, před kterými je třeba se mít na pozoru(:-).

Spletené copánky s vystříhanými pěšinkamiStříhaná grafika se dá kombinovat také s mohawk účesem, pokud si necháte číro na hlavě a vyholíte a graficky ozdobíte boční partie. Grafický obrázek je možné také získat pomocí splétaných copánků s výraznými pěšinkami...

 Grafika ryby vystříhaná v pánském účesu Zajímavá stříhaná grafika pro muže světle a tmavě hnědé barvy

Extravagantní kolekce účesů založená na plastickém stříhání ze salonu MILA:

Extravagantní asymetricky střižený účes z krátkých sestříhaných vlasů červenéblond barvy Extravagantní dámský účes z polodlouhých rovných vlasů s ofinou rovně střiženou, po stranách výrazně sestříhané, hnědé barvy s m Extravagantní schodkovitě sestříhaný účes z rovných krátkých vlasů blond barvy s melírem pastelových barev Extravagantní účes z krátký rovných vlasů, výrazně sestříhaný s krátkou ofinou, hnědé barvy, podbarvený pastelovými barvami Extravagantní účes z krátkých rovných vlasů žluté barvy se zeleným melírem, po stranách sestříhaný do vln, s volně spuštěným pra Extravagantní účes z krátkých sestříhaných vlasů do vlnek oranžové barvy, na temeni s růžovým melírem Extravagantní účes z rovných krátkých vlasů sestříhaných do oblouků, vzadu na temeni delší rozcuchané, šedé barvy s tmavými odro Extravagantní účes z rovných krátkých vlasů sestříhaných do vln, s různými tony oranžové barvy Krátký extravagantní rozcuch z rovných vlasů s mini ofinou, hnědé barvy, fialově podbarvený Krátký extravagantní účes z rovných vlasů černé barvy, sestříhaný, s červeným pruhem vedeným do vlny Velmi krátký extravagantní účes z rovných vlasů sestříhaných do vln, světleměděné barvy s blond melírem po stranách 

 

Podobné články

Pink - Po stranách sestříhaný účes z krátkýh rovných vlasů blond barvy, na temeni natužený vzhůrumohykan-irokez-uces-bodliny.jpgDavid Beckham - Zajímavý účes na temeni delší, na zbytku hlavy vystříhanýÚčes Mohawk neboli styl mohykán se opět vrací do módy! Přinášíme fotografie mohawk účesů, informace ohledně údržby, stylech a historii i součastnosti tohoto účesu.

Moderní účes šedé barvy, vyholený po stranáchSexy a moderní vzhled Sexy účes vyfoukaný dozaduNejen mladí muži se chtějí líbit. I ve vyšším věku mohou být pánové atraktivní a sexy. Dnes vám přinášíme přehled vybraných sexy účesů pro starší prošedivělé muže a jako bonus videonávod, jak takový účes vytvořit.

Elegantní společenský účes z rasta copánkůKrátký rošťácký účes z rasta copánkůNádhera ze zapletených copánkůPotřebujete zkrotit své nepoddajné vlasy? Vyzkoušejte rasta copánky! Je to výborný způsob, jak vlasy umírnit a vypadat elegantně a upraveně. S tímto stylem účesu se dá kouzlit se vzory, délkou, tloušťkou atd. Fantazii se meze nekladou..

Rihanna - Krátký po stranách vyholený účes, na temeni stylizovaný vzhůruRihanna - Krátký účes z vlnitých vlasů hnědé barvy, po stranách vyholenýRihanna - Extravagantní účes z krátkých vlasů, po stranách vyholený, s dlouhou ofinou do tvářeÚčes vyčesaný vzhůru ve stylu punku, který nosí Rihanna tento rok, je mimořádný po všech stránkách. Rihanna tak opět dokazuje, že co se týče účesů, extravagance je její.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď