Stylové účesy roku 2009 - zvlněná mikáda

Polodlouhé mikádo z vlnitých vlasů blond barvy, s rovnou zvlněnou ofinou do čelaPolodlouhé mikádo z přirozeně zvlněných vlasů blond barvy s pěšinkou na straněPolodlouhé mikádo z vlnitých vlasů střižené do podkovy, s ofinou na patku, hnědé barvyHledáte nadčasový a stylový účes?  Pak zvlněné mikádo střední délky může být tou pravou volbou nejen máte-li přirozeně zvlněné vlasy..

 

Polodlouhé mikádo z vlnitých vlasů střižené do podkovy, s ofinou na patku, hnědé barvyVlny či kudrny něžně rámující obličej a patřící téměř éterické křehké a neuvěřitelně sexy bytosti...tímto dojmem můžete působit, vsadíte-li na tento typ účesu.

Pokud máte své vlasy vlnité, je o starost méně. Stačí zvolit správný střih k Vašemu tvaru obličeje a sem tam účes upravit.

Pokud jsou Vaše vlasy rovné, bude třeba použít některý druh trvalé, aby se vlasy začaly vlnit. Na druhou stranu si můžete vlny na svých vlasech nanečisto vyzkoušet. Stačí k tomu vhodné natáčky či kulma. A pokud budete s výsledkem spokojena, pak již téměř bez rizika zajdete ke kadeřnici s Vašim přáním.

 

 

 

Extravagantní polodlouhé mikádo ze silně zvlněných vlasů blond barvy s pěšinou na straně Krátké blond mikádo z rovných vlasů, se zvlněnou ofinou stylizovanou do tváře Polodlouhé mikádo z vlnitých vlasů blond barvy s melírem ton v tonu, s pěšinkou na straně Polodlouhé mikádo z vlnitých vlasů blond barvy, s rovnou zvlněnou ofinou do čela Polodlouhé mkádo z vnitých vlasů hnědé barvy, střižené do podkovy, s pěšinkou na straně Smyslný účes z dlouhých vlnitých vlasů hnědé barvy s blond melírem, s ofinou přez oko

 

IN styl 

Atraktivní a svěží variaci tohoto účesu získáte, pokud ponecháte ofinu rovnou. Rovná ofina vytvoří vůči vlnám okolo kontrast a účes bude působit velmi moderně a získá nový styl a šmrnc.

Polodlouhé mikádo z vlnitých vlasů střižené do podkovy, s ofinou na patku, hnědé barvy Polodlouhé mikádo z přirozeně zvlněných vlasů blond barvy s pěšinkou na straně

A na závěr dobrá zpráva! Pomocí různých délek ofin a díky možnostem v sestříhání jsou tato zvlněná mikáda vhodná pro naprosto každou ženu. Tedy i pro ženy s kulatým obličejem, které si jen musí dát pozor na správný střih. Volte raději delší ofinu spadající do tváře a vyhněte se délce končící v úrovni čelistí a bohatým kudrlinkám. Vlny volte volné a sestříhejte je do tváře.

 

Podobné články

ucesy-royston-blythe-119 ucesy-royston-blythe-005 ucesy-royston-blythe-011Hledáte účesy pro Váš oválný obličej? Nevíte zda dlouhý, polodlouhý či dokonce krátký? Zjistěte to zde!

Sexy účes z dlouhých vlnitých vlasůhnědé barvy s blond melírem, s pěšinou na straněÚčes z velmi hustých dlouhých vlnitých vlasů tmavohnědé barvy s pěšinkou na straněÚčes z dlouhých vlasů z velkých vln, světlehnědé barvy s blond melíremStyl, který nikdy nevyjde z módy - dlouhé, lesklé lokny. Vsadíte-li na ně, zcela jistě neuděláte chybu.

Mikádo se zvlněným efektemElegantně vlnitý zrzavý účes z dlouhých vlasůJemně zvlněný blond účes z dlouhých vlasůŽenské a smyslné vlny, vždy moderní, vždy in. Inspirujte se nejnovějšími účesy a přečtěte si tipy a triky, jak si snadno vytvoříte vlnky či kudrliny sama doma pomocí kulmy nebo natáček. 

ucesy-LOrealProfessionnel-2008-080.jpgucesy-ReneFurterer-034.jpgucesy-LOrealProfessionnel-2008-053.jpgRok 2009 se blíží a světoví kadeřníci přicházejí s novými trendy pro účesy na příští rok. Podívejte se, jaké krátké účesy budou moderní v roce 2009... 

uzasne

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď