O vlasy-in.cz

Partneři vlasy-in.cz

Naši partneři a spřátelené weby:  Stupnovitě sestříhaný polodlouhý blond účes s pěšinou na straně a s vícebarevným melírem

Líbí se ti tu? Podpoř nás!

Máš svůj blog? Podpoř násLíbí se ti tento portál a máš svoje stránky nebo blog? Neváhej a podpoř nás vložením ikonky, banneru nebo textového odkazu! Jsme taky na facebooku, tak se staň naším fanouškem a pozvi své přátele! Skupina se jmenuje "Chci krásné vlasy a účes" Wink

Facebook

Máš-li blog s podobným zaměřením, můžeme si vyměnit odkazy nebo rovnou začni s námi spolupracovat! Hledáme například někoho, kdo rozumí emo, scene... Založ si svůj profile jako externí redaktorka, piš o tom, co tě baví, udělej svému blogu reklamu a staň se známou v komunitě vlasy-in.cz! Piš viz Kontakt

Líbí se ti tu, nelíbí? Něco ti tu chybí? Napiš nám svůj vzkaz do komentářů! Děkujeme za každou pochvalu, tip i kritiku!

FOTOGALERIE účesů

ucesy-greatlengths-064Najděte svou inspiraci pro Váš účes v naší rozsáhlé fotogalerii účesů! Vybírat můžete z více jak 2000 účesů rozdělených dle kategorií pro snadné vyhledávání. Oblíbené účesy si můžete ukládat do Vaší osobní schránky a kdykoli se k nim vrátit. Dále můžete jednotlivé účesy hodnotit 1 až 5-ti hvězdičkami (5 = nejlepší) a okomentovat! Více o jednotlivých funkcích níže na této stránce.
Vyhledávání účesů
Fotogalerie vlasy-in.cz nabízí možnost velmi podrobného vyhledávání tak, aby bylo možné najít jen ty účesy, které plně vyhovují Vašim požadavkům. Využijte například následující formulář na této stránce nebo formulář zobrazující se v pravém sloupci na každé stránce. Katalog účesů s odkazy pro rychlé vyhledávání např. jen krátkých, polodlouhých, dlouhých, pro muže apod. najdete v záhlaví.

vyhledat účes ve fotogalerii účesů

Délka:
Účel:
Barva:
Typ:
Melír:
Pro:
Zdroj:
Rok:

 

Hodnocení a komentáře účesů

ucesy-greatlengths-056Každý účes můžete ohodnotit a dát tak rychle najevo, zda se Vám líbí či ne. K hodnocení slouží 5 hvězdiček zobrazujících se v detailu každéhodnoceni-ucesu-hvezdickyho účesu. Hodnotit lze na stupnici 1 až 5. Líbí-li se Vám účes, dejte 5 hvězdiček. Naopak nelíbí-li se Vám vůbec, dejte 1 hvězdičku. 2 až 4 hvězdičky pak vyjadřují míru mezi tím. Hodnotit mohou i neregistrovaní uživatelé a samozřejmě každý jen jednou. Proto hodnoťte a posuňte své favority mezi nejlépe hodnocené účesy! 

ucesy-trio-010 Podobně je možné každý účes okomentovat a vyjádřit Váš názor na něj. Líbí, nelíbí? Nebo máte zkušenost s podobným účesem? Doporučte či nedoporučte jej, napište jak je účes náročný na údržbu apod. Podělte se o své názory s ostatními!

 Osobní schránka a detail obrázku účesu

Procházíte fotogalerii účesů a líbí se Vám nějaký účes? Každý registrovaný uživatel má možnost si libovolné účesy uložit do Osobní schránky a poté se k nim kdykoli vrátit. Například váháte-li mezi několika kandidáty, uložte si je všechny do své Osobní shránky a ukažte pak kamarádce, která Vám může s konečným výběrem poradit. Obrázek účesu si uložíte do schránky pomocí odkazu "Přidat foto do schránky" , tento odkaz je umístěn pod detailem každého obrázku. Jakmile máte alespoň jeden obrázek uložený, pak si svou schránku můžete prohlížet přes odkaz "Schránka", který se objeví nad detailem každého obrázku ve fotogalerii.

ucesy-ReneFurterer-019ucesy-friseurhandwerks-073ucesy-J7-026ucesy-J7-100ucesy-friseurhandwerks-001

Založte si vlastní fotoalbum

Chcete ukázat své fotografie s Vašimi účesy? Pochlubit se novým účesem, či si nechat poradit, který z Vašich dosavadních účesů byl nejlepší? Která barva Vám dle ostatních slušela nejvíce? Založte si své osobní fotoalbum!
Do svého fotoalba můžete dávat fotky svých vlastních účesů jak současných tak minulých a využít sekci Co by mi slušelo našeho diskusního fóra. Zde Vám ostatní mohou poradit a říci svůj názor, které z účesů Vám dle jejich názoru slušely a které méně. Do svého fotoalba si můžete uložit i své oblíbené účesy z jiných zdrojů, fotografie účesů z přehlídek a dalších akcí či jiné. Je to zcela na Vás! Více o vlastním fotoalbu naleznete zde