Založte si vlastní fotoalbum!

Asymetricky střižený účes z dlouhých sestříhaných vlasů fialkové barvy, s ofinou na patkuNetradiční účes z polodlouhých vlasů, silně prostříhaných od urovně brady, fialové barvy se světlefialovým melíremDámský krátký účes podfoukaný dovnitř, hnědé barvy s fialovým melíremChcete ukázat své vlastní fotografie s Vašimi účesy? Pochlubit se novým účesem, či si nechat poradit, který z Vašich dosavadních účesů byl nejlepší? Která barva Vám dle ostatních slušela nejvíce? Založte si své osobní fotoalbum!

Do  svého fotoalba můžete dávat fotky svých vlastních účesů jak současných tak minulých a využít sekci Co by mi slušelo našeho diskusního fóra. Zde Vám ostatní mohou poradit a říci svůj názor, které z účesů Vám dle jejich názoru slušely a které méně. Do svého fotoalba si můžete uložit i své oblíbené účesy z jiných zdrojů, fotografie účesů z přehlídek a dalších akcí či jiné. Je to zcela na Vás!

Krátký uhlazený účes s asymerticky střiženou ofinou, hnědé barvy s fialovým melíremNetradiční účes z polodlouhých vlasů, silně prostříhaných od urovně brady, fialové barvy se světlefialovým melíremAsymetricky střižený účes z dlouhých sestříhaných vlasů fialkové barvy, s ofinou na patkuZvlněný účes z dlouhých prostříhaných vlasů fialkové barvyÚčes z dlouhých postupně sestříhaných vlasů fialové barvy, s hustou rovnou ofinou do čela

Co do fotoalba nepatří? 

Je zakázáno vkládat obrázky se sexuální či jinou nepřiměřenou tématikou, pokud by se tak stalo, bude celý účet zrušen. Prosíme všechny čtenáře, aby nám takové alba nahlásili přes Kontakt . Velmi děkujeme!

Jak vytvořit vlastní fotoalbum

Nejdříve se je nutné se přihlásit, případně zaregistrovat. Jakmile jste přihlášeni, klikněte na tento odkaz  a otevře se Vám nové okno se všemi existujícími alby čtenářů. Vpravo nad nimi je umístěn odkaz Vaše album. Kliknutím na tento odkaz se vytvoří Vaše prázdné fotoalbum, do kterého můžete přidávat fotografie pomocí odkazu Přidat položky.

Odkaz Vaše album stejně jako Schránka se zobrazuje kdekoli v naší fotogalerii na vlasy-in.cz (viz obrázek dole). Tedy budete-li například prohlížet obrázky celebrit, oba odkazy stále budou k dispozici v pravo nahoře na stejném místě a můžete se tak do svého fotoalba kdykoli lehce vrátit.

 

Jak přidat fotky do fotoalba

Fotografie přidáte pomoci odkazu Přidat položky dole. Otevře se následující dialog, pomocí kterého můžete přidávat fotografie.

 

Je možné přidat i více fotografií najednou. Co je důležité - nezapomeňte vyplnit popis k obrázku viz pole Popisek a nastavit ostatní hodnoty jako na obrázku! Máte-li fotografii(e) připravené k odeslání, zmáčkněte Přidat položky.

Upozornění: Standartní uživatel má k dispozici 500kb prostoru pro své fotografie! Proto své fotky raději předem zmenšete, aby se jich do alba vlezlo více. Pokud byste chtěli prostor navýšit, neváhejte napsat viz Kontakt.

 

Neváhejte se na cokoli nejasného zeptat dole v komentářích k tomuto návodu!

 

Podobné články

Sexy krátký bob s ofinou na straněPostupně sestříhané krátké mikádo s melíremKrátký střih se zvedlou ofinouTak, jako se mění doba, mění se i účesové trendy. Jednou moderní, příště z módy a takto stále dokola. Představujeme vám žhavou kolekci krátkých účesů právě pro vás!

cerne-vlasy-s-melirem-7.jpgDlouhý, na temeni hodně prostříhaný emo účes černé barvy s růžovými a blond pramenycerne-vlasy-s-melirem-5.jpgČerné havraní vlasy jsou samy o sobě výrazné a atraktivní. Oživte je barevným melírem a pozměňte svůj vzhled!

drdol pomocí příčeskudrdol pomocí příčeskuBohaté drdoly na mnoho způsobů - krásné, elegantní, vždy slušivé. Vykouzlíte pomocí příčesku za pár minut a nikdo nic nepozná(:-) . Podívejte se, co vše se dá na vlasech vytvořit a to s minimem námahy a času!

Půlený natupírovaný drdol na temeni, s ofinou a stříbrnou květinovou ozdobouObjemný vyčesaný drdol z dlouhých vlasů, na boku ozvláštněný vlasovou brožíÚčes z romanticky natočených blond vlasů, na boku s ozdobou ve tvaru růže

Chcete oživit svůj účes, ale nevíte jak? Vyzkoušete vlasové doplňky! Ozdobte své vlasy broží, čelenkou či sponou! Mnoho účesů k inspiraci naleznete právě zde.

Ahojte, hledám dobrou kadeřnici v Olomouci, už jsem jich vyzkoušela mraky, ale mám pocit, že když jsem tam poprvé tak se snaží a potom už to odflakují. Teď jsem našla Studio Felix v Olomouci naproti Galerii Moritz a chci se zeptat, jestli tam někdo z vás byl a jaký máte názor, než tam zajdu. Díky

ja sice nemam perfektni vlasy ale rada se cesu no vlastne si ty vlasy jen zehlim a pak s toho neco vytvorim

Děkuju za odpověd..Zkusim za kadeřnicí a uvidim co mi ona poradí..Poslední dobou s ní ovšem nejsem spokojená,co k ní chodim si nechávám dělat pořád stejný účes a tak už ví,jak dlouho mě bude melírovat a stříhat a mezitím si objednává i jiné zákaznice,což i chápu,ale už se mi nevěnuje,tak jak bych chtěla.Mám pocit,že mě odflakuje,když to řeknu nadneseně..Nevíte prosim o nějaké dobré a cenově přijatelné kadeřnici v Karlových Varech?předem děkuju za odpověd..

Ráda bych kdyby jste mi poradili s účesem.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď