Účesy celebrit - krátké versus dlouhé vlasy?

Katie Holmes - Krátký účes z rovných vlasů hnědé barvy s pěšinou na straněKatie Holmes - Ležérně upravený účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s pěšinou uprostředMnoho celebrit se rozhodlo změnit radikálně svůj vzhled a výrazně zkrátily své vlasy. Proč? Mikáda a krátké střihy jsou momentálně prostě IN a zažívají svůj comeback. Podívejme se, které celebrity podpořily trend a nechaly se ostříhat!

Rihanna

Rihanna se nejdříve nechala ostříhat z dlouhých vlasů na moderní obrácené mikádo a nedávno šla pod nůžky znovu a vlasy ještě zkrátila. Výsledkem je šik šibalský sestřih s dlouhou ofinou a velmi krátkými vlasy na šíji. Tento moderní a flexibilní účes velmi sluší jejímu srdcovitému tvaru obličeje.

 Rihanna - Účes z dlouhých hodně zvlněných vlasů hnědé barvy s pěšinou uprostřed Rihanna - Uhlazený účes z krátkých vlasů černé barvy, s pěšinkou na straně  

Prohlédněte si všechny účesy této celebrity ve fotogalerii viz. účesy Rihanna!

Katie Holmes

Po letech, kdy nosila dlouhé vlasy, to bylo velké překvapení, když Katie přišla se svým novým účesem. Vlasy zkrátila na ostře střižené uhlazené mikádo s ofinou na bok. A stejně jako Pob Victorie Beckham se i tento účes stal jedním z nejžádanějších účesů všude na světě.

Katie Holmes - Ležérně upravený účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s pěšinou uprostřed Katie Holmes - Krátký účes z rovných vlasů hnědé barvy s pěšinou na straně   

 

Halle Berry

Halle Berry - Hvězdná hříva ze zvlněných vlasů jako společenský účes Halle Berry - Temná černá barva na krátkém rozcuchu 

Meg Ryan

Meg Ryan - Hříva dlouhých hustých vlasů blond barvy Meg Ryan - Perfektní stylizovaný rovný střih krátkých vlasů

 

Podobné články

Rihanna - Účes z krátkých rovných vlasů hnědé barvy s jemnou ofinou do čelaRihanna - Podkova z polodlouhých rovných vlasů černé barvy s pěšinkou na straněRihanna - Vyčesaný společenský účes z dlouhých rovných tmavohnědých vlasůRihanna není známá jen jako skvělá zpěvačka, ale také jako žena, která ráda experimentuje se svým účesem a vlasy. Ve svých 20-ti letech jich již stihla vyzkoušet opravdu mnoho. Pojďme se podívat na proměny Rihanny a na její dosud nejslavnější účesy.

Účes střižený do  podkovy s ofinou v červenofialové barvěElegantní polodlouhé mikádo z rovných vlasů blond barvy s pěšinkou na straněKrátké mikádo střižené do podkovy s rovnou ofinou do čela, platinové blond s šedým melíremPodkova je stále in! Asymetricky střižené mikádo ve stylu podkovy je stále žádaný a moderní účes. Jaké existují varianty?

Rihanna - Krátký po stranách vyholený účes, na temeni stylizovaný vzhůruRihanna - Krátký účes z vlnitých vlasů hnědé barvy, po stranách vyholenýRihanna - Extravagantní účes z krátkých vlasů, po stranách vyholený, s dlouhou ofinou do tvářeÚčes vyčesaný vzhůru ve stylu punku, který nosí Rihanna tento rok, je mimořádný po všech stránkách. Rihanna tak opět dokazuje, že co se týče účesů, extravagance je její.

Victoria Beckham - Krátký sestříhaný účes s jemnou ofinou, tmavohnědé barvyVictoria Beckham - Rozcuch z krátkých vlasů hnědé barvy, ozdobený čelenkouVictoria Beckham - Lehký rozcuch z krátkých sestříhaných vlasů hnědé barvyVictoria Beckhamová má opět nový look! A změna je to opravdu veliká. Vyměnila blond asymetrické mikádo, které proslavila loni, za velmi krátký střapatý střih tmavé barvy. A stejně jako loni to vypadá, že zavedla nový trend!

Přesně tak, všechny tyto celebrity jsou v kratších účesech šik a tzv. šmrncovnější:-)))V těch dlouhých vlasech mi připadají fádní a tak nějak neupravené...

Témeř na všech ženách jsou hezčí dlouhé vlasy, dělají z nich ženu ženou a žena by měla působit důstojným dojmem a mít určitou vážnost a půvab.

lepší jsou delší

Moc pěkný je účes Katie,připadá mi že omládla.

na všech těchto žnách se mi více líbí krátké vlasy, které jejich nositelkám uberou na vážnosti a upjatosti, průměrnosti a naopak přidají svěžest a hravost.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď