Victorie Beckham má opět nový účes - líbí se Vám?

Victoria Beckham - Krátký sestříhaný účes s jemnou ofinou, tmavohnědé barvyVictoria Beckham - Rozcuch z krátkých vlasů hnědé barvy, ozdobený čelenkouVictoria Beckham - Lehký rozcuch z krátkých sestříhaných vlasů hnědé barvyVictoria Beckhamová má opět nový look! A změna je to opravdu veliká. Vyměnila blond asymetrické mikádo, které proslavila loni, za velmi krátký střapatý střih tmavé barvy. A stejně jako loni to vypadá, že zavedla nový trend!

Victoria Beckham - Rozcuch z krátkých vlasů hnědé barvy, ozdobený čelenkouVictoria Beckham - Krátký sestříhaný účes s jemnou ofinou, tmavohnědé barvyVictoria Beckham, známá také jako Posh Spice za skupiny Spice Girls, znovu výrazně změnila image. Tentokrát zvolila velmi krátký skřítkovský účes ve stylu bond girl Halle Berry, který měla v bondovce Dnes neumírej. Victoria tvrdí, že vždy chtěla mít na hlavě rošťácký účes. Navíc jí dlouhá ofina mikáda neustále padala do tváře a s účesem měla mnoho práce. Proto zvolila účes, který odstranil vlasy z tváře, a je nejen moderní a sexy, ale navíc i praktický.

 

Victoria Beckham - Asymetrický účes z krátkých vlasů blond barvy s dlouhou ofinou na straně

Victoria Beckham - Krátký sestříhaný účes z rovných blond vlasů, s dlouhou ofinou na straněVictoria tak opustila své blond mikádo s dlouhou ofinu na stranu, které se stalo hitem na celém světě v minulém roce. Mnoho žen se poté nechávalo stříhat ala mikádo Victorie Beckham. Účes byl tak známý, že stačilo přijít do kadeřnictví a říct zaklínadlo "na Victorii Beckham". Kadeřníci přesně věděli, co stříhat.

 

Victoria Beckham - Lehký rozcuch z krátkých sestříhaných vlasů hnědé barvyPodaří se jí zavést nový trend i tentokrát? Zatím vše nasvědčuje tomu, že i tímto novým sestřihem Victorie udělala terno. Ve Velké Británii již odstartovala nová mánie rošťáckého vzhledu ala Victorie. Tisíce a tisíce žen jdou pod nůžky a výrazně zkracují své vlasy. Ačkoli je to jen měsíc od doby (srpen 2008), kdy Victorie představila tento účes, již vytvořila nový - "musím to mít tento podzim" - look.

Tajemství účesu je v tom, udržovat účes velmi krátký a střapatý. Výrazná tmavá barva dodá styl, krásnou záři a lesk a také hloubku a plastičnost vlasům u těch, kdo mají méně či jemné vlasy.

Prohlédněte si všechny účesy této celebrity viz fotogalerie účesů Victoria Beckham!

Líbí se Vám Victoriin nový vzhled? Je to změna k lepšímu?

Podobné články

Victoria Beckham - Krátký sestříhaný účes z rovných blond vlasů, s dlouhou ofinou na straněVictoria Beckham - Účes z dlouhých zvlněných vlasů hnědé barvy se světlým melíremVictoria Beckham - Krátký sestříhaný účes s jemnou ofinou, tmavohnědé barvyVictoria Beckham je uznávanou ikonou módního světa a její účesy ovlivnily celosvětově mnoho lidí. A který účes jí dle Vašeho názoru slušel nejvíce? Hlasujte!

Účes střižený do  podkovy s ofinou v červenofialové barvěElegantní polodlouhé mikádo z rovných vlasů blond barvy s pěšinkou na straněKrátké mikádo střižené do podkovy s rovnou ofinou do čela, platinové blond s šedým melíremPodkova je stále in! Asymetricky střižené mikádo ve stylu podkovy je stále žádaný a moderní účes. Jaké existují varianty?

Katie Holmes - Krátký účes z rovných vlasů hnědé barvy s pěšinou na straněKatie Holmes - Ležérně upravený účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s pěšinou uprostředMnoho celebrit se rozhodlo změnit radikálně svůj vzhled a výrazně zkrátily své vlasy. Proč? Mikáda a krátké střihy jsou momentálně prostě IN a zažívají svůj comeback. Podívejme se, které celebrity podpořily trend a nechaly se ostříhat!

Rihanna - Krátký po stranách vyholený účes, na temeni stylizovaný vzhůruRihanna - Krátký účes z vlnitých vlasů hnědé barvy, po stranách vyholenýRihanna - Extravagantní účes z krátkých vlasů, po stranách vyholený, s dlouhou ofinou do tvářeÚčes vyčesaný vzhůru ve stylu punku, který nosí Rihanna tento rok, je mimořádný po všech stránkách. Rihanna tak opět dokazuje, že co se týče účesů, extravagance je její.

ona je krasna i kdyby byla dohola

ten účes je skvělý, Victoria je nádherná a sexy v jakémkoli účesu..ten účes se mi líbí a né proto,že ho má právě tahle kočka..prostě je to super sestřich

nic moc blond mela lepsi

Střih se mi líbí - Victoria má drobný obličej a velmi krátké vlasy si může dovolat. Navíc se hodí i k její drobné postavě. Osobně bych ale zvolila světlejší odstín - současná barva se mi pro ni zdá příliš "tvrdá" a "jednolitá", nezajímavá.

je to hrozny nic dodat vetsi vlasy ji slusily vic a jeste jaka je kostra

To blond mikádo měla lepší,. sluší jí to ale mě se osobně až tak krátké vlasy nelbí

Mně se účes moc líbí,k jejímu obličeji sedí.

má to uplne báječne.... ale ona aj ked si dá šerbel na hlavu tak jej to asi pristane.....či?

Holky nezavidte,moc jej to slusi....!Ona je pekna sama o sebe,takze keby ma i pytel na hlave,tak jej to sekne..!:)

tuctové nezajímavé

hečzkymu obličeji sedí všechno takže co ? je to ok

Nelíbí se mi, je to tuctové a k jejímu obličeji to nesedí

mě se to moc líbí!!!

mě se teda nelíbí!

Nejhezčí měla tu podkovu!!:)

Mne Viktoria sa mi paci novy uces a dokonala prtstane a lepsie tmava barva ako blond.

Účes je to nádherný, ale je fakt, že Viki sedí spíš delší vlasy i když v těchto nevypadá špatně. Ale Halle to slušelo v bondovce mnohem více ;-)

Ten účes sám o sobě je hezký, ale Victorii prostě sluší více delší vlasy. Takže tentokrát je to spíše změna k horšímu...

Victorii moc slušely dlouhé vlasy, v krátkých není tak hezká... Takže za mě NELÍBÍ

Nevím, nevím, mně Victoria nepřipadá ani moc hezká a tyto kraťoučké vlasy to jen zvýrazňují. Dlouhé vlasy jí slušely o moc víc!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď