Účesy jaro/léto 2009 - trendy pro pány i rebelky

Mírně sestříhaný účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy, ozdobený širokou čelenkou v hippie styluÚčes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s blond melírem, z horné poloviny vyčesaný extravagantní culíkPánský sestříhaný účes z rovných krátkých vlasů hnědé barvy, s delší ofinou do čelaPhilips Haircare představuje svou novou kolekci účesů s trendy na jaro - léto 2009. Dámy, jak upravíte své dlouhé vlasy?

Máte dlouhé vlasy a ráda budíte pozornost? Vyzkoušejte hladký look s čelenkou ve stylu hippie nebo naopak extravagantní párty úpravu vlasů ala mohykán s natupírovaným vrškem.

Mírně sestříhaný účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy, ozdobený širokou čelenkou v hippie styluÚčes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy, ve spodní partii postupně sestříhaný, s pěšinkou uprostředRozpuštěný účes z velmi dlouhých, rovných a uhlazených vlasů hnědé barvy, s pěšinkou uprostředÚčes z dlouhých rovných hladkých vlasů hnědé barvy, na rameni stočený, s pěšinkou uprostřed

Účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s blond melírem, z horné poloviny vyčesaný extravagantní culíkÚčes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s blond melírem, se zvedlou partií na temeniExtravagantní vyčesaný účes z dlouhých vlasů hnědé barvy s blond melírem, s natupírovanou partií na temeni

Ani na muže Philips ve své nové kolekci nezapomněl. Jednoduchý pánský účes může být upraven do různých vzhledů - ať už je to drsnější rebel či upravený manažer.

Krátký prostříhaný pánský účes z rovných vlasů hnědé barvy, s ofinkou do čelaPánský účes z krátkých na temni prostříhaných vlasů hnědé barvy, s ofinou do čelaPánský sestříhaný účes z rovných krátkých vlasů hnědé barvy, s delší ofinou do čelaElegantní pánský účes z krátkých uhlazených vlasů hnědé barvy s pěšinkou na straně

 

Podobné články

Blond účes pro muže s melírem Pánský účes s blond platinovým melíremVyholené boky a dlouhá patka - účes pro muže Fotogalerie oblíbených a moderních účesů pro muže! Letí melíry, vyholené boky a dlouhé patky. Inspirace na sto způsobů, vyberte si svůj styl v naší fotogalerii!

Dámský emo účes z krátkých vlasů blond barvy podbarvený černě, s červeným melíremParis Hilton - Sexy účes z dlouhých zvlněných vlasů blond barvy s ofinou na straněMilla Jovovich - Zlatá čelenka jako Nemáte čas na dlouhou úpravu účesu, ale přitom chcete vypadat moderně a trošku jinak? Ozdobte své vlasy čelenkou! 

Krátký pánský účes decentního vzhledu, z rovných vlasů blond barvyPánský krátký účes z rovných blond vlasů, na temeni natužených vzhůru, po stranách sestříhanýKrátký účes pro pány, z rovných sestříhaných blond vlasů, stylizovaný do mírného rozcuchuSalon Bundy Bundy představil nejnovější účesy pro pány na toto léto. A ačkoliv každý účes vypadá jinak, včechny mají stejný střih!

Půvabný účes  z dlouhých jemně zvlněných vlasů černé barvy s pěšinkou na straněPolodlouhé mikádo z rovných podfoukaných vlasů blond barvyUhlazený účes z dlouhých zvlněných vlasů hnědé barvy, na straněSexy černé vlny nebo platinová blond? Philips Haircare se ve své kolekci účesů na rok 2010 dokazuje, že i rozpuštěné vlasy mohou vypadat elegantně!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď