V komunitě vlasy-in je nás tisíc!

vlasy-in.cz

  Vlasy-in.cz fungují měsíc a již je nás tisíc registrovaných čtenářů!

Chceme spolu s Vám oslavit tento skvělý úspěch a jsme rádi, že se Vám na tomto je-nas-tisic.portále líbí! Tisícím registrovaným uživatelem se stala katy.vavrova, které tímto posíláme speciální pozdravy.

Pokud se Vám zde líbí, neváhejte se k nám připojit.

Milí vlasyiňáci, hodnoťte a komentujte účesy, články, ptejte se a raďte v diskusním fóru a pište! Nebojte se nám poslat Váš zážitek, příběh, dotaz, co Vás napadne. Nefunguje-li něco nebo tu něco chybí, neváhej nám napsat, abychom věděli, co vylepšit, aby to tu bylo ještě lepší!  Hledáme také holky a kluky, co mají svoje blogy či stránečky o vlasech nebo fandí některé celebritě, rozumí dreadům, emo, scene... Poděl se o své články nebo piš rovnou sem! Cokoli nám chcete říct, pište tady

Na všechny reakce i nové vlasyiňáky se moc těšíme,

za vlasy-in ahóóój Iva 

 

Podobné články

kudrlinykudrlinykudrlinyRozhodla jsem se Vám napsat kudrnatý příběh svých vlasů…   "Nazdar pudle" - zdraví s nadšeným úšklebkem fotbalista svou ne zrovna pohlednou bývalou spoluhráčku. "Zdar Ondro," odpovím.

clip-in melírovací proužkymelírovací clip-in pásblond melir z clip-in proužkůRádi by jste zazářili v něčem novém a originálním? Máme pro vás řešení v podobě melírovacích clip-in pramínků, nebo celých pásů! Naučte se dle videonávodu kombinovat barvy dle libosti a vytvořte si svoji novou image :-)

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

Victoria Beckham - Krátký sestříhaný účes s jemnou ofinou, tmavohnědé barvyVictoria Beckham - Rozcuch z krátkých vlasů hnědé barvy, ozdobený čelenkouVictoria Beckham - Lehký rozcuch z krátkých sestříhaných vlasů hnědé barvyVictoria Beckhamová má opět nový look! A změna je to opravdu veliká. Vyměnila blond asymetrické mikádo, které proslavila loni, za velmi krátký střapatý střih tmavé barvy. A stejně jako loni to vypadá, že zavedla nový trend!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď