AICHI - soutěž pro kadeřníky. Přihlaste se i Vy!

aichi - po proměněaichi - pred proměnou aichi - pred proměnouPříležitost pro všechny kadeřníky a kadeřnice! Vyzkoušejte své kadeřnické dovednosti a kreativitu, dejte o sobě vědět a zároveň se bavte! Kadeřnická soutěž AICHI 2014 startuje prvním kolem...

Art Image Change International již podvanácté – staňte se jeho součástí a vyhrajte!


Art Image Change International představuje jedinečnou a unikátní soutěž pro kadeřníky, která nemá v Evropě obdoby. Soutěž se celá nese v duchu změny vzhledu a klade si za cíl podporovat a rozvíjet talent kadeřníků bez rozdílu věku, zkušeností, značky vlasové kosmetiky, se kterou pracují, či salonu.

aichi logo

Do soutěže AICHI se mohou na základě výzvy v médiích přihlásit kadeřníci z celé České republiky, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska a USA, bez rozdílu zkušeností či toho, s jakou kosmetikou pracují.


AICHI představuje velkou příležitost pro všechny kadeřníky, kteřínejsou limitováni žádnou smlouvu s kosmetickou značkou či salonem. Zároveň na rozdíl od jiných soutěží nepředstavuje pro soutěžící velké finanční náklady. Potřebnou vlasovou kosmetiku, modelky i fotodokumentaci soutěžních prací v semifinálovém a finálovém kole hradí organizátor a partneři soutěže.

Porota vždy hodnotí anonymně, žádný z porotců neví, čí práci boduje. Nesmí být přítomni během realizace proměn, vidí pouze modelku s již změněnou image. Jména kadeřníků a jejich soutěžní čísla jsou ihned po losování zapečetěna a uložena mimo sídlo organizátora soutěže.

Základní podmínkou pro hodnocení proměn je inspirativní a kreativní práce vycházející z trendů roku 2014.

aichi - před a po proměně

 

KDO MŮŽE SOUTĚŽIT?
Soutěž je určena pro české a zahraniční kadeřníky či týmy. Soutěžit může jednotlivec nebo maximálně 3členný tým (kadeřník, vizážista, stylista), přičemž hlavní osobou týmu musí být vždy kadeřník. V soutěži je povoleno pracovat s vlasovou kosmetikou, která patří do sortimentu Kadeřnického servisu.

JAKÝ JE PRŮBĚH SOUTĚŽE?
Soutěž probíhá ve třech kolech – výběrové, semifinálové a finálové. Konečný výsledek je určen součtem bodů semifinálového a finálového kola.

VÝBĚROVÉ KOLO:
Výběrové kolo probíhá na základě fotografické dokumentace proměny. Výběr modelky stejně jako výběr oděvu je pouze ve výběrovém kole ponechán na soutěžícím.

Proměnu představují vždy 2 dvojice fotografií:
1. portrét před a po proměně
2. celá postava před a po proměně

Celkem jde o 4 fotografie ve formátu min. 13 x 18 cm pořízené jedním fotografem těsně před proměnou a okamžitě po ní. Doporučujeme dbát na kvalitu fotografií. Fotografie si zajišťují soutěžící na vlastní náklady.


Uzávěrka výběrového kola je 31. 3. 2014. Platné jsou pouze přihlášky, které do 31. 3. 2014 dorazí úplné včetně fotografií.

SEMIFINÁLE
Oznámení o postupu do semifinále obdrží postupující soutěžící nejpozději do 14. 4. 2014. Nebudete-li do tohoto dne kontaktováni, nepostoupili jste. Semifinále, do kterého postupuje celkem 24 týmů, proběhne ve dnech 3.—4. 5. 2014 na adrese Bomton Jalta, Václavské náměstí 43, Praha 1. Na semifinále se musí dostavit
celý tým.


FINÁLE
Oznámení o postupu do finále bude zveřejněno dne 12. 5. 2014 na webových stránkách www.aichi.cz. Oznámení o postupu do finále obdrží 11 postupujících
soutěžících nejpozději do 12. 5. 2014. O postupu/nepostupu budeme informovat každého semifinalistu. Dvanáctý finalista (výherce on-line hlasování) bude o postupu informován po uzavření on-line hlasování, které proběhne na onadnes.cz.

Finále, do kterého postupuje celkem 12 týmů (11 porotou nominovaných týmů plus 1 tým vybraný on-line hlasováním), proběhne dne 16. 8. 2014 na adrese Bomton Jalta, Václavské náměstí 43, Praha 1. Na finále se musí dostavit celý tým.

GALAVEČER
Galavečer s vyhlášením vítězů se bude konat v sobotu 22. 10. 2014 v Praze.

KDO HODNOTÍ VÝSLEDKY SOUTĚŽE?
Všechna kola hodnotí a o postupu do dalších kol rozhoduje:
1. Odborná porota z řad profesionálů (kadeřníci, vizážista, stylista, módní návrhář, fotograf atd.) vždy ve stejném složení.
2. Mediální a laická porota (finále)

O konečném výsledku rozhodne součet bodů ze semifinálového a finálového kola.

Dne 16. 8. 2014 zasedá odborná porota a hodnotí modely soutěžících (po uzavření finálového kola) naživo. vítězové Ve finále se udělují ceny pro první, druhé a třetí místo.


Veřejnost uděluje zvláštní cenu „Cena čtenářů OnaDnes.cz“.

Pro kadeřníky/ice: Zajímají Vás kadeřnické soutěže?

Podobné články

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014 černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále a výsledky kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014.  Podívejte se, jaká "černá vdova" zvítězila podle odborné poroty a zúčastněte se naší čtenářské ankety. Vyberte Vaši NEJ černou vdovu!

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále prestižní kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014 bylo na téma "ČERNÁ VDOVA". Jak probíhalo? A co to znamená účastnit se kadeřnické soutěže? Podívejte se na to očima týmu salonu Mia.

Pánský platinový účesKrátký pánský účes s nagelovanou ofinouPánský účes světehnědé barvy s delší ofinouSexy rozcuchy a uhlazené business účesy pro rok 2014 vám přináší Klaus Peter Ochs v kolekci nazvané Legends of PURITY. Nabízí výběr z velké škály barev a střihů, nabízí několik typů jak ,,zkrotit,, vaše vlasy....

Vítr ve vlasechSestříhaný sexy účes s ofinkouKrátký sestříhaný účes s jemným melírem Inspirujte se módními střihy a zářivými barvami, které pro Vás připravili kadeřníci ze salónu Friseur Handwerks. V nové kolekci nazvané "Přirozené a dynamické účesy" najdete plno krásných stylingů...

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď