Výsledky kadeřnické soutěže CREATIVE IMAGE TEAM 2014

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014 černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále a výsledky kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014.  Podívejte se, jaká "černá vdova" zvítězila podle odborné poroty a zúčastněte se naší čtenářské ankety. Vyberte Vaši NEJ černou vdovu!

Kadeřnická soutěž CREATIVE IMAGE TEAM 2014

Tématem finálového kola byla ČERNÁ VDOVA.

Černá vdova

Oficiální zadání by Pavel Bauer:
Je tajemná, krásná a nevyzpytatelná. Nachází se v různých koutech světa a muže využívá pouze jako nástroj ke své realizaci. Téma Black Widow vyjadřuje tajemnost nálady ženy v jednotlivých koutech světa s jedním společným prvkem - rozvinutí temné stránky osobnosti. Ať už je to žena v Japonsku, Norsku, Francii nebo na anglických blatech, spojuje je touha po ovládnutí muže podtržená výraznou extravagancí.


VÝSLEDKY

Nej černé vdovy 2014

1. místo – Tým č. 6. – Lenka Gorčíková a Ester Tesaříková

2. místo – Tým č. 8. – Lukáš Pavela a Lucie Soviarová

3. místo – Tým č. 1. – Patrik Dix a Petra  Harásková

 

přehled včech finalistů a anketa

Detailní fota všech černých vdov naleznete právě zde!

Jste s vyhodnocením soutěže spokojení? Líbí se Vám nejvíce práve vítězná Černá vdova? Hlasujte podle v naší čtenářské anketě pod článkem, dejte svůj hlas té, která se líbí nejvíce právě Vám! Uvidíme, zda odborná porota v soutěži a čtenářská porota zde zvolí stené pořadíSmile. Můžete dát i více hlasů více vdovám.


1.černá vdova - kadeřnická soutěž 2014

2.černá vdova - kadeřnická soutěž 2014

3.černá vdova - kadeřnická soutěž 2014

4.černá vdova - kadeřnická soutěž 2014

5.černá vdova - kadeřnická soutěž 2014

6.černá vdova - kadeřnická soutěž 2014

7.černá vdova - kadeřnická soutěž 2014

8.černá vdova - kadeřnická soutěž 2014

9.černá vdova - kadeřnická soutěž 2014

 

 

Komu byste dali svůj hlas vy? Která Černá vdova se Vám líbí nejvíce? Hlasujte v naší anketě dole pod článkem - můžete dát i více hlasů více vdovám!

Která černá vdova se líbí nejvíce Vám?

Podobné články

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále prestižní kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014 bylo na téma "ČERNÁ VDOVA". Jak probíhalo? A co to znamená účastnit se kadeřnické soutěže? Podívejte se na to očima týmu salonu Mia.

interiér, exteriér, design kadeřnictvíinteriér, exteriér, design kadeřnictvíinteriér, exteriér, design kadeřnictvíDnes přinášíme pohled do pěti vybraných světově známých kadeřnických salónů. Pokochejte se jejich designem a hlasujte v anketě pro nejlepší! A pokud jste kadeřnice, můžete zde i najít inspiraci pro svůj salón.

Lybarlogo.jpg

Podívejte se a hlavně hlasujte pro soutěžící, kteří se přihlásili do soutěže Staňte se tváří Lybaru a byli zařazeni do semifinále. Podpořte je svým hlasem a vyhrajte!
Soutěž byla ukončena! 

Svérázný rozcuch v horní části podtrhne tento líbivý účesElegantní, krátký účes s delší zvlněnou ofinou sčesanou dozaduSebevědomí pánskému účesu dodá lehce pohozená ofina, která překrývá část obličejePotřebujete jinak vypadat v práci a jinak na párty či rande? Žádný problém! Základem je dobrý střih, který je možné nastylovat do zcela různých vzhledů!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď