Babské rady na vlasy aneb vyhrajte WELLA lak na vlasy!

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získávají:   azuritek.siga, hanka56, Jindra Nožková 

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!

Sponzorem soutěže je:HairCosmetics468x60.gif

Soutěžte s námi a vyhrajte jeden ze tří laků na vlasy WELLA 500ml!

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpg

Ceny:

3x lak na vlasy WELLA PERFORMANCE R EXTRA STRONG 500ml - vlasový spray pro extra silnou fixaci účesu

Podmínky soutěže:

Znáte nějaký domácí recept pro zdravé a krásné vlasy? Recept na odvar z bylinek, vlasovou kůru, zábal, masku apod nebo nějaký postup, který vlasům prospívá a pomáhá? Podělte se o něj!

Do soutěže bude automaticky zařazen každý, kdo se vloží nový recept či babskou radu, týkájící se vlasů, nebo se zapojí do diskuse o nich! Pište své osvědčené fígle do diskusního fóra ZDE a vyhrajte jeden z laků na vlasy WELLA!

Soutěž končí 31.8.2009

Těšíme se na Vaše rady a přejeme Vám hodně štěstí v této soutěži!

Další soutěže naleznete zde: Soutěže

 

Podobné články

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgSoutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml. Vyhrávají tři z Vás!
Soutěž byla ukončena!

 

londa-lak-500mllonda-lak-500mlSoutěžíme o dva laky na vlasy značky Londa - 500ml. Zapojte se a vyhrajte jednu ze dvou výher - lak na vlasy s leskem, UV ochranou a provitamínem B5!
Soutěž byla ukončena!

SCHWARZKOPF-OSIS-tuzidloSCHWARZKOPF-OSIS-lak.jpgSoutěžíme o balíček vlasové kosmetiky SCHWARZKOPF. Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy profesionální kosmetiky SCHWARZKOPF!

Divoce sestříhaný a vystylovaný vzhledgoldwell-tuzidlo.jpggoldwell-lakJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Napište svou zkušenost, doporučte či nedoporučte kadeřníka a vyhrajte balíček Goldwell! 
Soutěž byla ukončena!