Doporučte svou kadeřnici a vyhrajte balíček Goldwell

Divoce sestříhaný a vystylovaný vzhledgoldwell-tuzidlo.jpggoldwell-lakJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Napište svou zkušenost, doporučte či nedoporučte kadeřníka a vyhrajte balíček Goldwell! 
Soutěž byla ukončena! 

Sponzorem soutěže je:HairCosmetics468x60.gif

Soutěžíme o balíček vlasové kosmetiky GOLDWELL. Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy profesionální kosmetiky GOLDWELL!  

Ceny:

1. GOLDWELL BRILLIANCE GLAMOUR WHIP (objemové pěnové tužidlo pro intenzivní třpyt a efektivní ochranu barvy, silně tužící pěna bez alkoholu pro oslnivý lesk)

2. GOLDWELL BRILLIANCE MAGIC FINISH HAIRSPRAY (lak na vlasy středně tužící pro intenzivní třpyt a efektivní ochranu barvy )

goldwell-lakgoldwell-tuzidlo.jpg

 

Podmínky soutěže:

Do soutěže je automaticky zařazen každý, kdo přispěje svou zkušeností s kadeřnicí či kadeřnickým salonem. Máte svého kadeřníka a jste spokojena? Doporučte ho! Nebo naopak jste odcházela s pláčem na krajíčku? Popište svou zkušenost! Podělte se s ostatními s Vašimi kladnými i zápornými zkušenostmi. 

Přispívejte zde (ne do komentářů pod článkem). Pokud město, ve kterém kadeřnictví sídlí, již má samostatné vlákno, pište tam. Pokud ne, pište kamkoli v této sekci. Nezapomeňte napsat město, jméno salonku nebo kadeřnice a taky adresu (i přibližnou...)

Do soutěže se započítávají pouze reakce registrovaných uživatelů, aby nedocházelo k pomluvám či naopak chválení sama sebeLaughing

Své zkušenosti pište zde

 

Moderátoři si vyhrazují právo smazat či upravit libovolný příspěvek.

Přejeme Vám hodně štěstí v této soutěži!

Další soutěže naleznete zde: Soutěže

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává: pisitko

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!  

 

Podobné články

SCHWARZKOPF-OSIS-tuzidloSCHWARZKOPF-OSIS-lak.jpgSoutěžíme o balíček vlasové kosmetiky SCHWARZKOPF. Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy profesionální kosmetiky SCHWARZKOPF!

kadernictvi v ruznych mestechJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Přidejte svou zkušenost do katalogu kadeřnictví nebo se podívejte, jaké kadeřnictví ve Vašem městě (ne)doporučují ostatní.

londa-lak-500mllonda-lak-500mlSoutěžíme o dva laky na vlasy značky Londa - 500ml. Zapojte se a vyhrajte jednu ze dvou výher - lak na vlasy s leskem, UV ochranou a provitamínem B5!
Soutěž byla ukončena!

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!