Jak si vybrat svatební účes? Fotogalerie svatebních účesů.

Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasůSvatební účes částečně vyčesaný s dlouhých zvlněných vlasů měděné barvy, s rovnou ofinou do čela, zdobený diadémemSvatební účes z polodlouhých zvlněných vlasů tmavě hnědé barvy, s rovnou ofinou, ozdobený závojemPoté, co Váš přítel poklekne a pronese tu  krásnou větu: "Vezmeš si mě?" nastává pro něvěstu velké plánování. Mezi tyto krásné starosti patří i výběr vhodného svatebního účesu.

Všechny nevěsty chtějí mít svůj svatební den perfektní. Na svatbě budou oči všech přítomných zaměřené právě na ni. Proto je velice důležité zvolit správné svatební šaty, boty, make-up a v neposlední řadě také svatební účes.

Svatební účes z polodlouhých zvlněných vlasů tmavě hnědé barvy, s rovnou ofinou, ozdobený závojem Extravagantní bílá vlasová kytice doplňující svatební účes Jemná květina zdobící svatební účes z jednoduchého drdolu Ležérní vlnobití, různě posepínané na temeni, vhodné na svatbu

Rafinovaný svatební účes z dlouhých jemně zvlněných vlasů světlehnědé barvy Účes z dlouhých, jemně zvlněných vlasů blond barvy s pěšinkou na straně Částečně vyčesaný něžný svatební účes, z dlouhých vlnitých vlasů světlehnědé barvy, zdobený závojem

Výběr vhodného účesu by měl záviset na tvaru obličeje, stylu svatby i místě konání. Rozpuštěné kadeře tekoucí dolů po zádech jsou skvělou volbou pro romantickou zahradní svatbu běhěm dne, zatímco vyčesaný účes je vhodný pro svatbu v kostele či katedrále. Pokud však bude svatba probíhat na otevřeném prostranství kde je větrno, volně rozpuštěný účes může nevěstu i pěkně potrápit.

Extravagantně vyčesaný svatební účes z vlnitých vlasů měděné barvy Svatební účes z vyčesaných měděných vlasů s ofinkou na straně, ozdobený malými kvítky Svatební účes částečně vyčesaný s dlouhých zvlněných vlasů měděné barvy, s rovnou ofinou do čela, zdobený diadémem Svatební účes z vyčesaných kudraných vlasů měděné barvy, zdobený závojem

Pokud si žena neví s účesem rady, kadeřnice se zkušenostmi se svatebními účesy může nejen velmi pomoci a dobře poradit, ale také nevěstu uklidnit ve svatební Den.

Účes z velmi dlouhých zvlněných vlasů blond barvy s pěšinkou uprostřed Částečně vyčesaný účes z vlnitých vlasů světlehnědé barvy, vhodný na svatbu Romantický účes do společnosti, z dlouhých zvlněných vlasů blond barvy, částečně vyčesaný Společenský účes z vyčesaných kudrnatých vlasů blond barvy, s volně spuštěným pramenem podél obličeje

Nevěsta by se hlavně měla cítit příjemně. Vše co bude mít v den D na sobě, by se mělo vzájemně doplňovat. Takže, když už se žena rozhodne pro vhodný účes, měla by zvážit zda ladí k šatům a závoji. Účes by neměl soutěžit s šaty, ale měl by ladit.

Noblesní svatební účes z krátkých, na temeni načesaných vlasů Nápadná květinová aplikace na hladkém svatebním  drdolu Něžné kvítky ve svatebním ležérním drdolu Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasů 

Vzpomínky časem vyblednou, ale svatební fotografie budou vždy připomínat nevěstu, jak krásná byla ve svůj svatební den....

Odkaz: Fotogalerie svatebních účesů

 

Podobné články

Dvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuKvětinová aplikace zdobící svatební Perlová čelenka doplňující účes na svatbu ze zvlněných, polovyčesaných vlasůSvatební účesy nabízí nekonečnou škálu možností nejen co do úpravy vlasů, ale také co do množství svatebních vlasových ozdob a doplňků. Je libo květiny, spony, čelenku nebo korunku?

Svatební vzhled víly, doplněný květinami v polodlouhých zvlněných vlasechDvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuSvatební účes ve stylu něžné víly, s čelenkou a zvlněnými vlasyKaždá žena chce o svém svatebním dni vypadat úchvatně. Musí vybrat ty nejlepší šaty, šperky, makeup a samozřejmě také dokonalý účes. Přinášíme několik tipů na svatební účesy pro všechny délky vlasů, které nezklamou.

Extravagantní zlaté zdobení na extra lesklém vyčesaném svatebním účesuStyl řecké bohyně na svatbu z blond kudrlinekStupňovitý účes ozdobený velkou svatební mašlíSvatební účesy 2011 od kadeřníků L'oreal Professionnel. Odvážné, kreativní a spíše na přehlídková mola. Nevěsty, co vy na to?

Jemně zvlněný účes sepnutý na stranu s ohromnou květinou Rozpuštěné jemné lokny z blond vlasů s věncemVyčesaný účes s rozpuštěnými vlasy s květinouChystáte se letos vdávat? Pro Vaše potěšení zhlédněte jarní kolekci svatebních účesů, kterou pro Vás přichystal salon Trentini. Účesy jsou svěží, romantické a okouzlující.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď