Svatební účesy 2009

Svatební vzhled víly, doplněný květinami v polodlouhých zvlněných vlasechDvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuSvatební účes ve stylu něžné víly, s čelenkou a zvlněnými vlasyKaždá žena chce o svém svatebním dni vypadat úchvatně. Musí vybrat ty nejlepší šaty, šperky, makeup a samozřejmě také dokonalý účes. Přinášíme několik tipů na svatební účesy pro všechny délky vlasů, které nezklamou.

Odkaz: Fotogalerie svatebních účesů 

Vybíráte svatební účes? Zkuste se inspirovat následujícími obrázky. 

Velmi atraktivní, ženské a osvědčené jsou lokny. Do účesu můžete stáhnout všechny vlasy, nechat tak tvář volnou a soustředit se na okouzlující líčení. Tato varianta je vhodná pro ženy s krásným obličejem nebo kterým vlasy v obličeji vadí.

Svatební účes ve stylu něžné víly, s čelenkou a zvlněnými vlasy Velmi ženský, ozdobený svatební účes ze zvlněných vlasů lehce seplých Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasů Svatební vzhled víly, doplněný květinami v polodlouhých zvlněných vlasechSvatební účes s dvojitou čelenkou zdobící upravené vlasy na temeni Romanticky zvlněný účes s čelenkou, na svatbu Svatební jemná čelenka se závojem na objemně sepnutých vlasech na temeni

Nebo je možné vybírat z velkého množství účesů založených na pramíncích, které rámují obličej a dodávají svatebnímu účesu romantický atraktivní vzhled.

Bílá svatební květina, upevněná v drdolu v týle Dvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbu Květina vyzdvihující běžné vlnité mikádo na svatební účes Nápadná květinová čelenka na svatebním účesu, zdobící zvlněné rozpuštěné vlasy Perlová čelenka doplňující účes na svatbu ze zvlněných, polovyčesaných vlasů

Svatební účesy pro krátké vlasy 

Pokud nemáte dlouhé vlasy, ze kterých by šel vytvořit nějaký složitější účes, nezoufejte. I z krátkých vlasů se dá vykouzlit nový look. Pomohou v tom zejména vhodné vlasové doplňky, korunky, čelenky či ozdoby. A pokud byste přece jen chtěla mít ve svůj svatební den romantický dlouhý účes, použijte techniku prodlužování vlasů pomocí klipsů. Umělé vlasy ráno připevníte ke svým a večer můžete jednoduše sundat.

Krátký střih zdobený perlami Sestřih s krátkou ofinou Noblesní svatební účes z krátkých, na temeni načesaných vlasů 

 

Svatební ozdoby

Ozdoby ve vlasech jsou alfou omegou účesu a teprve ty udělají ze společenského účesu účes jak se patří svatební. Vybírat lze z nepřeberného množství vlasových kytiček, čelenek, sponek či korunek. Důležité je sladit barvu vybraných doplňků s barvou šatů, a to jak doplňků vlasových tak šperků. A samozřejmě také účes takzvaně nepřeplácat.

AŤ SE VÁŠ SVATEBNÍ DEN VYDAŘÍ!

 

Podobné články

Dvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuKvětinová aplikace zdobící svatební Perlová čelenka doplňující účes na svatbu ze zvlněných, polovyčesaných vlasůSvatební účesy nabízí nekonečnou škálu možností nejen co do úpravy vlasů, ale také co do množství svatebních vlasových ozdob a doplňků. Je libo květiny, spony, čelenku nebo korunku?

Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasůSvatební účes částečně vyčesaný s dlouhých zvlněných vlasů měděné barvy, s rovnou ofinou do čela, zdobený diadémemSvatební účes z polodlouhých zvlněných vlasů tmavě hnědé barvy, s rovnou ofinou, ozdobený závojemPoté, co Váš přítel poklekne a pronese tu  krásnou větu: "Vezmeš si mě?" nastává pro něvěstu velké plánování. Mezi tyto krásné starosti patří i výběr vhodného svatebního účesu.

Kudrliny na konečkách vlasů s krajkovou čelenkou přes čeloUhlazený drdol na stranu s ozdobouObjemný účes s korunkou a zvlněnými pramenyRedken přichází se svatební kolekcí navrženou mistrem stylingu Marcem Arenou. Účesy mají styl, objem i romantického ducha. Najdete zde jak klasické, tak i netradiční účesy s květinovými aplikacemi naladěné do slunečného počasí.

příčesek culík lidské vlasypříčesek culík lidské vlasypříčesek culík lidské vlasyChcete mít na svatbě či společenské události dlouhé vlasy? Aniž byste musela vlasy trvale prodlužovat? Pak jednoduchý příčesek je ideálním řešením. Culík rovný i zvlněný na mnoho způsobů...

řekla bych,že čím víc účesů,tím hůře pro nevěstu.většinou chtějí všechny nevěsty účes z kudrlinek a chtějí ho sepnout do culíku,tyv.falešného culíku,ke straně nebo nahoru a nechat lokny kolem obličeje.tak na co výběr účesů?

nenašla jsem zde účesy pro střední generaci - dcera má svatbu - já polodlouhé vlasy blond a nosím je vyčesané- tady není pro mě žádný vběr

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď