Mikádo a jeho variace. Kouzlete se svým mikádem!

Jednoduchý vzhled mikáda s patkouDozadu sčesaná mikádová verzeSympatická brunetka ve zvlněném mikáduMáte na hlavě střih mikáda a ráda byste změnu? Podívejte se, jak pomocí stylingu proměnit Vaše mikádo do pěti různých podob!

Kadeřnická značka Garnier představuje nové proměny na téma - "jeden střih a pět vzhledů". Stačí vlasy přečesat nebo zvlnit a zcela nový look je na světě!

Jednoduchý vzhled mikáda s patkou Sympatická brunetka ve zvlněném mikádu

Která proměna se Vám zdá nejpovedenější? Hlasujte v anketě pod článkem...

Dozadu sčesaná mikádová verze Jednoduchý vzhled mikáda s patkou Květinová ozdoba ve zvlněném účesu Retro čelenka ve vyčesaném drdolu Sympatická brunetka ve zvlněném mikádu

 

Podobné články

Něžná blond na krátkém střihuRozverné kudrliny krátké délkyTvar Kolekce účesů značky Garnier sází na jeden střih! Inspirujte se, jak se dá kouzlit pomocí stylingu a hlasujte pro nejslušivější účes!

Elegantní zvlněný účes na stranu z krátkých vlasůZvlněný polodlouhý účes s pěšinou uprostředZamotaný cop vyčesaný dovrchuPředstavujeme vám nápaditou kolekci účesů od Braun Der Friseur – Kaarst, která prezentuje vždy jeden střih a tři různé možnosti úprav vlasů pro různé příležitosti...

Krátký blond účes s ofinou na stranuRozpuštěný účes se zapleteným pramenem z ofinyBěžný krátký účes z blond vlasů Krátkovlásky! Prohlédněte si osm ideálních rekreačních účesů na léto 2016. Můžete se těšit na vzdušné účesy a jednoduchý styling od Nivei, se kterými se budete cítit pohodlně za každého počasí.

Slušivý melírovaný rovný krátký účes s patkouPolodlouhý rovný účes z tmavých vlasů s patkouKrátký střih z blond vlasů s rovnou ofinou přes očiNová kolekce dámských účesů od Essanelle zahrnuje velmi ženské účesy s jemnou elegancí a s objemem. Rovné, vlnité, kratší či delší střihy, všechny mají svůj osobitý styl.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď