Soutěž o 3 balíčky přípravků pro husté vlasy

Tento formulář je uzavřený.

hustevlasy.jpgSoutěžte a vyhrajte 3 výherní ceny v podobě balíčku přípravku Mane vlasového zesilovače a vlasového upevňovacího sealeru v hodnotě 1.000 Kč.
Soutěž byla ukončena!

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává:

1. Iva88

2. lenkarehorkova

3. crocodylia

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!  

 

Od Nového roku je k dostání na českém trhu přípravek Mane vlasový zesilovač.  Společnost Hustevlasy.cz již ve svém názvu napovídá, že jde o přípravek, který dodá vlasům potřebnou hustotu na místech, kde se jim nedostává z důvodů přírodních, dědičných či zdravotních a přispívá tak k rychlému řešení problému řídkých či jemných vlasů, který postihuje až 15% bílé populace na světě.

hustevlasy.jpg

Bohužel se ještě nikomu nepodařilo nalézt kouzelný přípravek, který by  jednou pro vždy vyřešil tento většinou velmi nepříjemný a sebedůvěrou otřásající problém. Mane vlasový zesilovač vyvinutý estetickými a vlasovými chirurgy ve Velké Británii nabízí možnost  snadného  dosažení plných a přirozeně hustě vypadajících vlasů a to pouze za pár minut.

Mane zesilovač přichází ve sprejové podobě a funguje na bázi keratinových mikrofragmentů, jež  se při  aplikaci přichytí na každý vlas a zvětší několikanásobně jeho objem. Velký úspěch tento přípravek sklízí u mužů i žen každého věku ať již pomáhá odstranit problém výskytu jemných či řídkých vlasů po celé ploše hlavy nebo při lokalizované ztrátě vlasů při menopauze, či maskuje chlapské kolečko, vysoké kouty nebo vlasové podrůsty. Obrovskou změnu pozorujete již za několik desítek vteřin hned po aplikaci. Vlasy se dají nadále tvarovat tak, jako před tím či si můžete vyzkoušet účesy, které jste si  z důvodu nedostatku hustoty vlasů dříve nemohli dovolit.

Život s Mane je velice snadný, stačí si vybrat ze základní palety 11-ti odstínů. Mane vlasový zesilovač je vhodný pro přírodní, barvené či melírované vlasy kdy je doporučen nejbližší odstín daného melíru, je voděvzdorný a po správné aplikaci vydrží zhušťovat vlasy v každých podmínkách, při sportu či dovolené do každého umytí.  Mane vlasový zesilovač můžete zakoupit výhradně na www.hustevlasy.cz

 

 

Distributor  Mane nabízí možnost čtenářům www.vlasy-in.cz se zúčastnit soutěže o celkem 3 výherní ceny v podobě balíčku přípravku Mane vlasového zesilovače a vlasového upevňovacího sealeru v hodnotě 1.000 Kč. A to pouze za správné zodpovězení otázky. Odpověď na danou otázku najdete na www.hustevlasy.cz zmíněnou ve video prezentaci o produktu a aplikaci.

Podobné články

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!

londa-lak-500mllonda-lak-500mlSoutěžíme o dva laky na vlasy značky Londa - 500ml. Zapojte se a vyhrajte jednu ze dvou výher - lak na vlasy s leskem, UV ochranou a provitamínem B5!
Soutěž byla ukončena!

vlasevropský typprůřezV dnešním článku se dozvíte co je to vlas a jakou má funkci. Popíšeme vám jak vlasy rostou, jaké máme typy a jak člověk získává svoji přirozenou barvu vlasů...

clip in sponka klipclip in melír červenýclip in černý melírClip in prodlužování vlasů je stále populárnější technika, jak své vlasy můžete prodloužit, zahustit nebo promelírovat. Jak to funguje?