Soutěž o 4 balíčky luxusní vlasové kosmetiky REF v hodnotě 4000,-Kč

Tento formulář je uzavřený.

ref-vyhra.jpgSoutěžte s námi a vyhrajte jeden ze čtyř balíčků profesionální vlasové kosmetiky REF! Dopřejte svým vlasům luxus...
Soutěž byla ukončena!

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává:

1. Renata Chaloupková, Beroun

2. Elena Plháková, Kostelec, Zlín

3. Monika Karasová, Králův Dvůr

4. Helena Gergelová, Hodonín

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!

Co potřebují Vaše vlasy? Větší objem, větší fixaci, více lesku?

REF. číselná kombinace Vám pomůže najít ten správný produkt pro Vaší potřebu! Styling by měl být jednoduchý a najít ten správný prostředek pro Vaše vlasy by mělo být ještě jednodušší.

Dokonalým řešením je REF– řada výrobků určená pro kadeřnická profesionální studia, která Vám díky řádku se třemi REFerenčními čísly pomůže velmi snadno a rychle najít ten správný produkt pro každou příležitost.

Celá produktová řada profesionální vlasové kosmetiky REF byla vyvinuta ve Švédsku pro velmi náročný skandinávský trh. Základními stavebními kameny švédské firmy REF jsou: špičková kvalita, jednoduchá orientace v produktové řadě, snadné použití, rozumná cena a minimální vliv produktů na životní prostředí. Všechny tyto cíle byly splněny a jsou naplňovány každý den, o čemž svědčí miliony spokojených zákazníků.

Všechny pečující produkty REF. obsahují hedvábné proteiny, které dodávají lesk, okažitou regeneraci vlasové struktury, vitalitu, sílu a dokonalou pružnost bez toho aniž by se vlasy ztěžkly. Jedinečnou ingrediencí kosmetiky REF je olej ze stromu Tamanu, který pochází z jihovýchodní Asie. Olej se od pradávna používá na léčení infekčních kožních onemocnění, vzhledem k jeho pozitivnímu vlivu na obnovu kožních buněk. Právě pro tyto jedinečné vlastnosti je používán firmou REF v jejich produktech.

Více informací naleznete na www.ref-affinage.cz

SOUTĚŽÍME

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden ze čtyř balíčků této profesionální vlasové kosmetiky REF! A to pouze za správné zodpovězení 3 soutěžních otázek!

Výhry:

1.cena - Balíček vlasové kosmetiky REF na regeneraci vlasů v hodnotě 1700,- Kč

Ilustrační foto

Balíček obsahuje: Moisture Shampoo 443 250 ml, Moisture Conditioner 443 250 ml, Treatment 551 , Spray Conditioner 432 200 ml, Hol&Shine 545 300 ml

2.cena - Balíček vlasové kosmetiky REF na regeneraci vlasů v hodnotě 1000,- Kč

Balíček obsahuje: Moisture Shampoo 443 250 ml, Moisture Conditioner 443 250 ml, Treatment 551

3.cena - Balíček vlasové kosmetiky REF na regeneraci vlasů v hodnotě 800,- Kč

Balíček obsahuje: Treatment 551 , Spray Conditioner 432 200 ml

4.cena - Balíček vlasové kosmetiky REF na regeneraci vlasů v hodnotě 500,- Kč

Balíček obsahuje: Moisture Shampoo 443 250 ml, Moisture Conditioner 443 250 ml

Stačí jen zodpovědět následující soutěžní otázky: (odpověď na danou otázku najdete na www.ref-affinage.cz )

Podobné články

SCHWARZKOPF-OSIS-tuzidloSCHWARZKOPF-OSIS-lak.jpgSoutěžíme o balíček vlasové kosmetiky SCHWARZKOPF. Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy profesionální kosmetiky SCHWARZKOPF!

Divoce sestříhaný a vystylovaný vzhledgoldwell-tuzidlo.jpggoldwell-lakJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Napište svou zkušenost, doporučte či nedoporučte kadeřníka a vyhrajte balíček Goldwell! 
Soutěž byla ukončena! 

Půlený natupírovaný drdol na temeni, s ofinou a stříbrnou květinovou ozdobouObjemný vyčesaný drdol z dlouhých vlasů, na boku ozvláštněný vlasovou brožíÚčes z romanticky natočených blond vlasů, na boku s ozdobou ve tvaru růže

Chcete oživit svůj účes, ale nevíte jak? Vyzkoušete vlasové doplňky! Ozdobte své vlasy broží, čelenkou či sponou! Mnoho účesů k inspiraci naleznete právě zde.

Lybarlogo.jpgKrása…tak široký pojem. Každý si krásu představuje jinak. Něco jiného je vnější krása a vnitřní. Značka vlasové kosmetiky Lybar vyhlašuje soutěž pro ženy, které budou moci ukázat, že krása není jen na povrchu, ale skrývá se především uvnitř.