Splňte si dívčí sen! A vyhrajte přitom 100 000 Kč!

Lybarlogo.jpgKrása…tak široký pojem. Každý si krásu představuje jinak. Něco jiného je vnější krása a vnitřní. Značka vlasové kosmetiky Lybar vyhlašuje soutěž pro ženy, které budou moci ukázat, že krása není jen na povrchu, ale skrývá se především uvnitř.

Nehledá modelky, hledá zajímavé ženy s přirozeným půvabem, které budou reprezentovat českou značku Lybar, jenž pečuje o krásu žen více než čtyři desetiletí.

1. dubna 2009 začala na stránkách www.nahlavu.net soutěž „Staňte se tváří Lybaru“. Tváří Lybaru se však nestane modelka, ale skutečná žena, jejíž krása není jen na povrchu, ale skrývá se především uvnitř. Vítězka bude známa 27. července. Po několika semifinálových kolech bude zvoleno 10 finalistek, ze kterých pak bude zvolena absolutní vítězka. Ta se stane tváří Lybaru na dobu minimálně jednoho roku.

Vítězka získá kromě smlouvy ke spolupráci se značkou Lybar, navíc 100 000 Kč. Na dalších devět finalistek čeká pobyt na 2 noci v jednom z největších wellness komplexů v Rakousku v Therme Laa – Hotel & Spa (www.therme-lla.at), kam si budou moci vzít s sebou doprovod. V ceně budou mít kromě polopenze i volný vstup do všech termálních lázní a saunového světa v celém komplexu Therme Laa. Ani ostatní semifinalistky nepřijdou zkrátka. Všech 50 semifinalistek obdrží balíček vlasové kosmetiky Lybar Vital Hair SHINE LOOK.

Hlasování, pravidla soutěže a popis výher jsou k dispozici na www.nahlavu.net .

Šanci na výhru mají rovněž všichni, kdo se do soutěže zapojí jako hlasující. Každý stý hlasující vyhraje balíček vlasové kosmetiky Lybar. Po ukončení hlasování získá jeden vylosovaný výherce poukaz na zájezd pro dvě osoby s polopenzí na Kanárské ostrovy s cestovní kanceláří Canaria Travel (http://www.canariatravel.cz/).

O semifinalistkách, finalistkách a v neposlední řadě i o vítězce budou rozhodovat čtenářky webu www.nahlavu.net a odborná porota. Porota je složena ze zástupců organizátora a odborníků, vizážistů. Jedním z nich je přední český vizážista Pavel Bauer, jehož umění je k vidění v časopisech, v TV pořadech a na módních přehlídkách. Protože se do soutěže mohou zapojit i dámy ze Slovenska, svou účast v porotě přislíbila i Dagmar Volková, slovenská odborná poradkyně na ženskou krásu. Publikuje v pravidelných rubrikách v časopisech, vystupuje rádiích a TV programech zaměřených na proměny a krásu.

Dámy, neváhejte a nepropásněte svoji šanci stát se tváří přední kosmetické značky. Vždyť každá z nás je krásná!

Podobné články

Lybarlogo.jpg

Podívejte se a hlavně hlasujte pro soutěžící, kteří se přihlásili do soutěže Staňte se tváří Lybaru a byli zařazeni do semifinále. Podpořte je svým hlasem a vyhrajte!
Soutěž byla ukončena! 

SCHWARZKOPF-OSIS-tuzidloSCHWARZKOPF-OSIS-lak.jpgSoutěžíme o balíček vlasové kosmetiky SCHWARZKOPF. Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy profesionální kosmetiky SCHWARZKOPF!

aichi - po proměněaichi - pred proměnou aichi - pred proměnouPříležitost pro všechny kadeřníky a kadeřnice! Vyzkoušejte své kadeřnické dovednosti a kreativitu, dejte o sobě vědět a zároveň se bavte! Kadeřnická soutěž AICHI 2014 startuje prvním kolem...

Divoce sestříhaný a vystylovaný vzhledgoldwell-tuzidlo.jpggoldwell-lakJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Napište svou zkušenost, doporučte či nedoporučte kadeřníka a vyhrajte balíček Goldwell! 
Soutěž byla ukončena!