Soutěžíme o clip in sadu - husté vlasy či melír za minutku!

Tento formulář je uzavřený.

clip in sadaclip in sada růžováclip in sadaSoutěžte s námi a vyhrajte sadu clip in pramenů k vytvoření barevných melírů či zahuštění Vašich vlasů!
Soutěž byla ukončena!

Soutěžte s OBCHOD.VLASY-IN.CZ !

 

Milé čtenářky, pokud se Vám líbí náš magazín vlasy-in.cz, pak doufáme, že se Vám bude líbit také náš nově otevřený e-shop na adrese obchod.vlasy-in.cz ! V nabídce naleznete několik skvělých doplňků - jak jinak - než pro Váš IN účes! Clip in sady k prodloužení vlasů, prameny k zahuštění či vytvoření melírů, melírovací clip-in pásy.

clip in melírovací prameny

A o jednu takovou sadu teď soutěžíme, zapojte se a vyhrajte!

O co hrajeme?

Soutěžíme o sadu 6 ks clip in pramenů v šířce 5cm a délce 38cm. Jedná se o 100% lidské vlasy, které je možné natáčet či jinak upravovat! Výherce si může vybrat jakékoli barvy z naší nabídky, buď celou sadu v jedné barvě k zahuštění či pro jednotný melír do vlastních vlasů nebo i libovolně namíchané barvy k vytvoření crazy účesu! Je to jen na Vás...

clip in sada růžováclip in sadaclip in sada

Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázku! Správnou odpověď naleznete na obchod.vlasy-in.cz

Konec soutěže 18.12.2010

Vyhodnocení soutěže: Výhru získává Zdenka Martinčíková, Přerov

Gratulujeme!

Podobné články

clip-in-melir-pramen-613clip-in-melir-pramen-2clip-in-melir-pramen-cervenaChcete oživit svůj účes a to bez jakéhokoli zásahu do svých vlasů? Pak promelírujte své vlasy pomocí speciálních vlasových pramínků clip in!

londa-lak-500mllonda-lak-500mlSoutěžíme o dva laky na vlasy značky Londa - 500ml. Zapojte se a vyhrajte jednu ze dvou výher - lak na vlasy s leskem, UV ochranou a provitamínem B5!
Soutěž byla ukončena!

clip-in melírovací proužkymelírovací clip-in pásblond melir z clip-in proužkůRádi by jste zazářili v něčem novém a originálním? Máme pro vás řešení v podobě melírovacích clip-in pramínků, nebo celých pásů! Naučte se dle videonávodu kombinovat barvy dle libosti a vytvořte si svoji novou image :-)

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!

nebudete takové soutěže dělat ještě ? :)

vlásky používám dennodenně už 4tý měsíc,mám 50cm dlouhé,už nejsou tak krásné jako na začátku a taky hoodn ěřídnou,ale myslím,že ještě tak 2-3 měsíce by sloužit mohli.Taky u mě nikdo nepozná,že o nejsou moje vlasy a každý je obdivuje

Pokud mate jemne nebo vam clipsny proste sklouzavaji je to resitelny tema malinkyma gymickama jako jsme mely jako male na barbinach :) ne ty uplne obycejne tyhle jsou jeste tenci, jednu dobu tu byl boom ze se nezacuckavaji. tak v mistech kde si chcete vlasy pripnout si prouzek vlasu v delkce klipsni zagumickujete skorou hlavy a normalne za to ,,zaklipnete,, :) a pak uz je to na diskotece jistojista jistota, ze budete v pohode :)

Ahojky já už vlásky clip-in doma mám a mám taky dost jemné vlasy, tak stačí kořínky malinko nastříkat lakem pak natupírovat a znovu postříkat a vážně nespadnou, byla jsem s nimi i na diskotéce a paráda :) nikdo ani nepoznal že to nejsou mé vlasy

Asi vyzkouším....

vaše vlásky mám doma ale ještě jsem je nepoužila nevím jak to jiné dělají mě to nejde a to mám svoje vlasy po ramena

Hezký den, návod najdete na této stránce http://www.vlasy-in.cz/obchod/nejcastejsi-otazky - je tam video s ukázkou nasazení clip in. V případě potíží se neváhejte obrátit!

Ja muzu jen pět chvalu, nedavno jsem si objednala prodluzovaci prameny a byla jsem prekvapena, jak kvalitní jsou. Muzu jen doporucit ... :)

vypadají fakt super a lehká manipulace zaručuje úspěch

Clip in prameny jsou moc krásné,a tolik barev,úžasné,díky za inspiraci,a také dík,že mi posíláte novinky na vašich stránkách.Marcela Plzeň

Dobrý den,chtěla bych mellirovací prameny i vyzkoušet ,vypadají velice dobře

pěkný den přeji všem na těchto zajímavých strankách všem Jana

SUPR TO VYPADÁ DOBŘE