Svatební účesy a drdoly 2015 - čelenky, spony, ozdoby

Kudrliny na konečkách vlasů s krajkovou čelenkou přes čeloUhlazený drdol na stranu s ozdobouObjemný účes s korunkou a zvlněnými pramenyRedken přichází se svatební kolekcí navrženou mistrem stylingu Marcem Arenou. Účesy mají styl, objem i romantického ducha. Najdete zde jak klasické, tak i netradiční účesy s květinovými aplikacemi naladěné do slunečného počasí.

Drdoly patří mezi nejoblíbenější svatební účesy, protože působí elegantně, jsou praktické a dají se ozdobit, takže mají široké využití.  

Dají se nosit na stranu, dozadu, s volnými prameny podél obličeje, či s ozdobnými aplikacemi, jako jsou sponky, čelenky či korunky.

Drdoly:

Klasický uhlazený drdol s pěšinou na stranu  Objemný účes s korunkou a zvlněnými pramenyUniverzální hladký drdol s objemem a pěšinou na stranu Svatební drdol s ofinou na stranu a s korunkouUhlazený drdol na stranu s ozdobou Drdol se stříbrnou aplikací a volným pramenemRomantický vyčesaný drdol s květinovou aplikací Zvlněný účes sepnutý na bok s perlovou sponou a s ofinou vyčesanou do objemnu

Ostatní účesy:

Pro polodlouhou délku vlasů je ideální vlasy natočit a dozdobit čelenkou, věncem či jinou svatební ozdobou.

Avšak i u dlouhých vlasů může nevěsta zvolit jednoduchý styl s rozpuštěnými vlasy.

Kudrliny na konečkách vlasů s krajkovou čelenkou přes čelo Zvlněný polodlouhý účes s volnými prameny a aplikací Polodlouhý zvlněný účes s věncem Zvlněný účes ála  

 Další svatební účesy naleznete zde: >>Fotogalerie svatebních účesů<<

 

Podobné články

Dvě vlasové brože ve tvaru květiny v účesu na svatbuKvětinová aplikace zdobící svatební Perlová čelenka doplňující účes na svatbu ze zvlněných, polovyčesaných vlasůSvatební účesy nabízí nekonečnou škálu možností nejen co do úpravy vlasů, ale také co do množství svatebních vlasových ozdob a doplňků. Je libo květiny, spony, čelenku nebo korunku?

Jemně zvlněný účes sepnutý na stranu s ohromnou květinou Rozpuštěné jemné lokny z blond vlasů s věncemVyčesaný účes s rozpuštěnými vlasy s květinouChystáte se letos vdávat? Pro Vaše potěšení zhlédněte jarní kolekci svatebních účesů, kterou pro Vás přichystal salon Trentini. Účesy jsou svěží, romantické a okouzlující.

Drdol se zapletenými vlasy od konce hlavySvatební drdol s melírem a květinamiCop na stranu s objemem a spadeným pramenem ozdobený čelenkouBudete se vdávat a nevíte co s vlasy? Přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii svatebních účesů od čtyř světově proslulých kadeřnických salonů. Střídají se zde zejména různě splétané účesy a drdoly ozdobené čelenkami, korunkami či květinami...

Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasůSvatební účes částečně vyčesaný s dlouhých zvlněných vlasů měděné barvy, s rovnou ofinou do čela, zdobený diadémemSvatební účes z polodlouhých zvlněných vlasů tmavě hnědé barvy, s rovnou ofinou, ozdobený závojemPoté, co Váš přítel poklekne a pronese tu  krásnou větu: "Vezmeš si mě?" nastává pro něvěstu velké plánování. Mezi tyto krásné starosti patří i výběr vhodného svatebního účesu.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď