Svatební účesy - moderní i romantické od Redken a Loreal

Romantický zatočený účes s ozdobouObjemný vyčesaný společenský účes s ozdobamiRomantický účes se spletenou čelenkou z vlasů s kvítkyModerní účesy na svatbu pro tento rok. Čeká Vás svatba? Hledáte ten NEJ svatební účes právě pro Vás? Aktuální svatební kolekce účesů od Lorealu a Redkenu pro rok 2014.

Romantický účes se spletenou čelenkou z vlasů s kvítky Rybí cop zapletený z hladkého culíku na stranu

Kolekce svatebních účesů se zaměřuje jak na eleganci, tak i na romantiku. Pro ženy s rebelskou povahou se hodí účesy s výraznějším střihem či tvarem.

Na tento výjimečný den, který zažijete třeba jen jednou za život, to chce více odvážnosti. Tak proč si nedopřát luxus i na hlavě? Každá nevěsta chce v onen den zazářit, ale pomyslete také na to, že zde závisí i na délce a struktuře či kvalitě vlasů, aby šel vytvořit Váš vysněný účes. Výběr účesu by měl ladit i se střihem svatebních šatů. Velkou roli hraje také samotné dozdobení účesu!

Mezi romantické svatební účesy můžeme zařadit:

- Zapletené copy na bok nebo vzadu popř. ozdobené květinou

- Drdol s ofinou na stranu ozdobený čelenkou

- Dále jemně zvlněné vlasy po stranách sepnuté ozdobou

Mezi rebelské svatební účesy můžeme zařadit:

- Atypický drdol s objemnou vyčesanou ofinou nahoru bez ozdoby

- Mírně rozcuchaný zapletený rybí cop na stranu

- Ohromné kudrliny z volně rozpuštěných vlasů

Mezi elegantní svatební účesy můžeme zařadit:

- Velký pravidelný drdol utvořený např. pomocí vsadky do drdolu. Vlasy jsou zčesané    z obličeje a vyčesané do hladka, aby vytvořily ležérní styl

- Další typy drdolů s nepravidelným tvarem bez uhlazení ozdobené sponkami  z kamínků apod.

Další svatební účesy naleznete zde - fotogalerie svatebních účesů

Klikněte na obrázek účesu, zobrazí se Vám ve velkém rozlišení. A nezapomeňte dát účesům, které se Vám líbí, pět hvězdiček!

Kolekce svatebních účesů od Redken:

Ohromný drdol s vyčesanými vlasy do hladka Romantický zatočený účes s ozdobou Dlouhý účes s jemnými vlnkami sepnutý po stranách Drdol s pěšinou na stranu s ozdobnou čelenkouRybí cop zapletený z hladkého culíku na stranu Svatební účes s objemnou ofinou sepnutou nahoru Volně zapletený cop ozdobený květinou

Další účesy značky Redken naleznete zde – fotogalerie Redken

Kolekce svatebních účesů od Loreal:

Roztomile kudrnatý účes z hnědých vlasů Elegantní hladký drdol s pěšinou na stranu s čelenkou Romantický účes se spletenou čelenkou z vlasů s kvítky Objemný vyčesaný společenský účes s ozdobamiHladký drdol s pěšinou uprostřed ozdobený čelenkou

Další účesy značky Loreal naleznete zde – fotogalerie Loreal

Která kolekce Vás více zaujala?

Podobné články

Svatební květinky zdobící záplavu vlnitých dlouhých vlasůSvatební účes částečně vyčesaný s dlouhých zvlněných vlasů měděné barvy, s rovnou ofinou do čela, zdobený diadémemSvatební účes z polodlouhých zvlněných vlasů tmavě hnědé barvy, s rovnou ofinou, ozdobený závojemPoté, co Váš přítel poklekne a pronese tu  krásnou větu: "Vezmeš si mě?" nastává pro něvěstu velké plánování. Mezi tyto krásné starosti patří i výběr vhodného svatebního účesu.

Kudrliny na konečkách vlasů s krajkovou čelenkou přes čeloUhlazený drdol na stranu s ozdobouObjemný účes s korunkou a zvlněnými pramenyRedken přichází se svatební kolekcí navrženou mistrem stylingu Marcem Arenou. Účesy mají styl, objem i romantického ducha. Najdete zde jak klasické, tak i netradiční účesy s květinovými aplikacemi naladěné do slunečného počasí.

Extravagantní zlaté zdobení na extra lesklém vyčesaném svatebním účesuStyl řecké bohyně na svatbu z blond kudrlinekStupňovitý účes ozdobený velkou svatební mašlíSvatební účesy 2011 od kadeřníků L'oreal Professionnel. Odvážné, kreativní a spíše na přehlídková mola. Nevěsty, co vy na to?

Šik zvlněné mikádo z černých vlasůKrátký vzdušný blond střih s ofinouHladké rovné mikádo z černých vlasů Stylové účesy od Redken pro dámy, které mají rády krátké a polodlouhé střihy. Ideální pro nadcházející léto!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď