Účesy na jaro/léto 2009 představuje Schwarzkopf

Polodlouhý zvlněný sestříhaný účes tmavofialové barvy, s krátkou rovnou ofinou do čela, ozdobený čelenkamiDlouhý účes z rovných postupně sestříhaných vlasů, hnědé barvy postupně měnící tony od kořínků ke konečkůmExtravagantní účes vyčesaný z dlouhých rovných blond vlasů, do mašleHorké trendy v účesech přináší Schwarzkopf ve svojí nejnovější kolekci "Essential Looks jaro/léto 2009 - 111 Collection Part 1"

Kolekce účesů pod názvem "111 Collection Part 1"  prezentuje čtyři nové vlasové styly pro nadcházející sezónu jaro-léto 2009 a zároveň oslavuje 111 let od doby, kdy Hans Schwarzkopf otevřel svůj obchod v Berlíně v roce 1898. Proto také tato nová kolekce vznikala v Berlíně.

Nové trendy v účesech jsou nazvány - 80‘s Dance, Clamazon, Sunday Best a Rounded Form a slibují, že by se mohli stát opět žhavým objevem nadcházející sezóny.

Účesy 80‘s Dance

Polodlouhý zvlněný sestříhaný účes tmavofialové barvy, s krátkou rovnou ofinou do čela, ozdobený čelenkamiPolodlouhý sestříhaný účes ze zvlněných vlasů tmavofialové barvy s rovnou ofinou do čelaExtravagantní účes z krátkých zvlněných vlasů hnědé barvy s blond melírem, nenápadné číro z vln

 Clamazon

Dlouhý účes z rovných postupně sestříhaných vlasů, hnědé barvy postupně měnící tony od kořínků ke konečkůmExtravagantní účes z natupírovaných a zvlněných polodlouhých blond vlasů s růžovým melíremPolodlouhý účes z rovných blond vlasů s růžovým melírem, podfoukaný dovnitř, s ofinou do čela

 Trendy Sunday Best

 Extravagantní účes vyčesaný z dlouhých rovných blond vlasů, do mašleÚčes z dlouhých uhlazených vlasů hnědé barvy se světlehnědým melírem, s upravenými konečkyDlouhý sestříhaný účes hnědé barvy, s ofinou šikmo střiženou, podfoukaný

Rounded Form

Krátké dámské mikádo zaobleně střižené, s rovnou hustou ofinou do čela, tmavofialové barvyUhlazený krátký dámský blond účes s rovnou hustou ofinou do čela

 

Podobné články

Účes z dlouhých vlnitých hustých vlasů s ofinkou, hnědé barvy s blond melíremExtravagantní krátký dámský účes s dlouhou ofinou přez oko, černé barvyÚčes z uhlazených rovných vlasů hnědé barvy rozdělený pěšinkou uprostřed"Looks For You" představuje Schwarzkopf. Nejnovější kolekce trendů v účesech na rok 2009 byla inspirována světem krásy a módy, světem trendů a celebrit.

Krátký sestříhaný účes z rovných světlehnědých dětských vlásků s ofinkou mírně na straněPolodlouhé zvlněné mikádo pro holčičky, světlehnědé barvy s ofinkou do čelaPolodlouhé mikádo pro holčičky, z rovných tmavohnědých vlásků s pěšinkou na straně

Zcela novou kolekci účesů pro děti na rok 2009 představil salón J.7, specialista na dětské vlasy a styl

Mírně sestříhaný účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy, ozdobený širokou čelenkou v hippie styluÚčes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s blond melírem, z horné poloviny vyčesaný extravagantní culíkPánský sestříhaný účes z rovných krátkých vlasů hnědé barvy, s delší ofinou do čelaPhilips Haircare představuje svou novou kolekci účesů s trendy na jaro - léto 2009. Dámy, jak upravíte své dlouhé vlasy?

ucesy-pantene-pro-v-078ucesy-pantene-pro-v-075ucesy-pantene-pro-v-076Pantene Pro-V představuje svou nejnovější kolekci letních společenských účesů nazvanou "Pantene Pro-V Summer Styles 2009". 

Když to kadeřnice dobře ostříhá tak je péče ulehčená:-)

PROČPAK PREZENTUJETE ÚČESY POUZE PRO MLADÉ? COPAK SI MŮŽE NA HLAVĚ NECHAT VYTVOŘIT NĚCO TAKOVÉHO TŘEBA 50-60-70LETÁ(TÝ)?
MYSLETE TAKÉ NA STARŠÍ, NÉ ZROVNA MANEKÝNKY-(NY).UŽ STRAŠNĚ DLOUHO JSEM SE NESETKALA S ÚČESY PRO STARŠÍ.TENTO PROBLÉM NENÍ POUZE NA INTRNETU, ALE TAKÉ V ČASOPISECH.

Učesy dobrý-akonrát si neumim představit že si toto budu ráno v koupelně 2 hodiny tvořit každé ráno.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď