Užijte si den plný hýčkání a změňte svoji vizáž!

V pořadí šesté kolo vizážistické a stylistické soutěže zná už své semifinalistky! 

Je jim dohromady 133 let a budou bojovat!


V pořadí šesté kolo vizážistické a stylistické soutěže zná už své semifinalistky! 

Kdo si užije den snů a pozná jak vypadá svět modelek? Spojit svět reality a fantazie pomůže Miss ČR 2004 Jana Doleželová.


Paní Daně z Brandýsa nad Labem je 43 let a ráda by prošla kompletní změnou. Chce znát rady jak rychle a snadno vypadat dobře. Paní Hana je z Prahy a po svých 45 narozeninách chce své  okolí šokovat. Ráda by i získala inspiraci pro dalších pětačtyřicet let! Poslední ženou - podnikatelkou je Ivana z Tábora. I té je 45 let, podstupuje proměnu vizáže proto, že chápe, že si partner zaslouží ženu nejen chytrou na poslech, ale i krásnou na pohled.

Chcete sdílet jejich cestu za lepším já? Přinese jim Proměna jejich očekávání? Je vám paní Dana, Hana nebo Ivana sympatická a chcete ji k úspěchu pomoci? Podpořte ji svým hlasem a i na vás bude pamatováno! Hlasujte, koho portál Žena-podnikatelka.cz pošle za splněným snem!   


------------------------------------------------

Užijte si den plný hýčkání! Nechte si poradit a změňte svoji vizáž!

Jeden den na změnu života nestačí…na změnu image ano. Jeden den, který bude patřit jenom Vám. Přihlaste se do Proměny a vyzkoušejte si zář reflektorů!

Kadeřník, kosmetička, vizážista. K tomu kameraman, fotograf a Vy ve středu veškeré pozornosti a péče. Proměna, to je den plný zážitků, který si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Projekt portálu Žena-podnikatelka.cz vám to umožní. Přihlaste se a staňte se celebritou, alespoň na jeden den.

Pěti z vás jsme už připravili den plný nevšedních zážitků, praktických rad a užitečných dárků…

Paní Gabriela manažerka francouzské společnosti

Paní Šárka moderátorka na mateřské dovolené

Paní Lucie majitelka koňské farmy

Paní Jitka účetní a daňová poradkyně

Paní Lucie pracovnice v lesním hospodářství

Najděte odvahu změnit svůj život nebo alespoň vzhled a přihlaste se!

Čeká na Vás den plný nevšedních zážitků a setkání s celebritou. S jakou, to už bude jedno z překvapení, které pro Vás máme připravené. Vaše Proměna bude zdokumentována a bude natočen klip, který nikdy nezestárne!

Zavítejte na stránky, které jsou tu jen a jen pro Vás: www.zena-podnikatelka.cz

Podobné články

aichi - po proměněaichi - pred proměnou aichi - pred proměnouPříležitost pro všechny kadeřníky a kadeřnice! Vyzkoušejte své kadeřnické dovednosti a kreativitu, dejte o sobě vědět a zároveň se bavte! Kadeřnická soutěž AICHI 2014 startuje prvním kolem...

clip-in melírovací proužkymelírovací clip-in pásblond melir z clip-in proužkůRádi by jste zazářili v něčem novém a originálním? Máme pro vás řešení v podobě melírovacích clip-in pramínků, nebo celých pásů! Naučte se dle videonávodu kombinovat barvy dle libosti a vytvořte si svoji novou image :-)

Polodlouhý letní účes s prostříhanou spodní částí, měděné barvy s blond melírkemElegantní, hladká délka s růžovými proužkyDlouhý účes z rovných vlasů s vytočenými konečky, pěšinkou na stranuNudí Vás Váš účes? Oživte své polodlouhé vlasy ofinou či sestříháním a naučte se, jak přidat vlasům na objemu pomocí vrstev...

Ležérně mladistvý účes z napůl seplých vlasůEfekt vějíře z sčesaných vlasů dozadu, tvořící večerní účesAmbiciózní výraz vlasů upravených na bok s pěšinkouStylingem a úpravou vlasů lze získat mnoho různých vzhledů, ačkoli střih zůstává stále stejný. Inspirujte se proměnami modelek, které uskutečnila značka Philips Haircare...

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď