Vlasy ala vodník Česílko a další veselé příhody ze života

vodnik-cesilko-a-jine-pribehyMinulý týden jsem se vzbudila a na stole ležel lísteček s tímhle vzkazem: "Tak hned po ránu něco pro zasmání...Už nevím, jak bych se udělala krásná, tak jsem si na hlavu napatlala to tvé barevné tužidlo...

Že budu hnědá a už to nechám odrůst. Po umytí a vyfoukání - část hnědá, část blond a ty bílé melíry jsou zelené !!! Takže vypadám opět krásně. Zdraví vodník Česílko. "

Dcera dříve na tmavých vlasech měla melír, pak se odbarvila na blond a potom si na to dala moje hnědé tužidlo, aby měla hnědé vlasy. Ale jak měla ten melír, tak jí to zezelenalo a měla tmavě zelené proužky ve vlasech. Když jsem jí uviděla, strašně jsem se smála. Pak jsem jí říkala, že už čeká jaro a že někdo sází kytičky a ona si dělá zelené proužky... A ještě jsem jí zazpívala: " Travička zelená,to je moje potěšení..." No, užily jsme si hodně legrace. Teď už se znovu obarvila a už vypadá normálně, ale lísteček se vzkazem mám schovaný.

Zaslala akna, díky!

-------------------------------------- 

Dlouhý sestříhaný scene účes z růžových vlasů podbarvený černě, na konečcích bílý melírNa konci základní školy jsem si nechala přebarvit vlasy na růžovo. Mně se to strašně líbilo, ale jakmile jsem přišla domů a viděla mě má mamka, začalo peklo na zemi. Hned další den jsem musela okamžitě jít se odbarvit ke kadeřníkovi. Přitom to byla tak pěkná barva a navíc mi i slušela. No jo, to jsou ti rodiče, co se nelíbí jim, nesmí se líbit nikomu (:-)

Zaslala Taňa Prokešová, děkujeme!

-------------------------------------- 

Krátký účes pro muže, nepravidelně prostříhaný, stylizovaný do rozcuchu, tmavohnědé barvyBylo to tehdy na lyžařském kurzu, když jsme v noci pobíhali po ubytovně a rušili noční klid. Měli jsme ve třídě kluka, který nebyl pro žádnou legraci a už dávno spal. Kamarád dostal nápad, že ostříhá jeho už tak dost odrostlý účes. Udělal mu šílený sestřih a spolužák z toho byl ráno pěkně vyplašený, když se zbudil. Nejdřív to nesl těžce, ale nakonec uznal, že kratší vlasy mu sluší více. Účes se také se začal líbit slečně z vedlejší třídy a nakonec spolu začali chodit.

Zaslala Miluše Kulhánková, děkujeme!

-------------------------------------- 

Chtěla bych se s Vámi podělit o jeden teď už veselý příběh, mohl by se jmenovat “Dlouhé vlasy, krátký rozum”.
Je už to pár let co jsme s kamarádkami  chodili každý víkend po diskotékách.To jednou, když zrovna frčely vosky na vlasy pro mokrý vzhled, tak jsem si řekla, že to musím taky vyzkoušet. Byl pátek, blížil se večer a já se začala připravovat. Vzala jsem zoubkovanou kulmu na vlasy a pramínek po pramínku začala kulmovat. Jenže jsem udělala chybu v tom, že jsem si nanášela vosk ihned po každém nakulmovaném pramínku, a jak jsem si to patlala, tak se mi dostal i na ostatní vlasy a tudíž i na kulmu a do všech vlasů jsem si ten vosk nechtěně  přiškvařila. Jenže to já ještě nevěděla. Ten večer se vydařil, účes vypadal skvěle a já celá zářila. O co horší překvapení mě čekalo ráno, když jsem si šla umýt vlasy a ono to nešlo dolů!  Asi po hodinovém neúspěšném mytí jsem vyhledala kamarádku, její maminka byla kadeřnice, tak že mi s tím pomůže. Zkoušela snad všechny přípravky, dokonce došlo i na Jar na nádobí. To už mi všichni říkali, že budu muset jít dohola a já už se marně snažila potlačit slzy,  tenkrát byl pro mě vzhled skoro to nejdůležitější a já byla opravdu zoufalá! Nakonec  to vše dobře dopadlo. Věřte, nevěřte, pomohl mi prášek na praní a já mohla další víkend opět na diskotéku s krásnými vlasy, ale tentokrát už bez vosku!

Zaslala Zuzana, děkujeme!

-------------------------------------- 

Je tomu již velká řádka let, co náš podnik vyvezl své pracovníky na jednodenní zájezd do Prahy. Odjez vlakem v brzkých ranních hodinách, návrat nočním rychlíkem. Cesta proběhla v klidu, mnozí dospávali časné ranní vstávání. Čekala nás nejprve společná prohlídka pamětihodností, pak oběd a odpoledne volný program – procházky, nákupy, kulturní program apod. S manželem jsme stihli něco málo nakoupit a návštěvu kinoautomatu, což byl zážitek na který se nezapomíná. Výletní den končí a my nasedáme do vlaku, který se rozjíždí k našemu domovu. V kupé panuje velmi dobrá nálada, každý povídá o svých zážitcích, vždyť pro mnohé to byla první návštěva Prahy, dále se ukazovalo to, co si kdo odváží z Prahy. Jedna staší kolegyně se chlubí: „Holky, podívejte co jsem sehnala. Takový malý lak na vlasy, který se vejde do kabelky. Můžu do nosit pořád s sebou.“ A poslala tuto věc kolovat, aby si ji všichni dobře prohlédli. Když lak doputoval až ke mě, podívám se pořádně na obal a čtu INTIM SPREJ. Všichni se divili, čemu se tak směji, ale když jsem jim sdělila, co vlastně údajný sprej obsahuje, burácelo smíchem celé kupé. Ještě dost dlouho v práci se o tom povídalo.

Zaslala Helena Donacziová, děkujeme!

Podobné články

jak-mi-manzel-vybiral-ucesVždy, když jsem šla ke kadeřnici, vědela jsem, jak se chci nechat ostříhat a nabarvit, a většinou jsem byla spokojená...Ale jednou v živote jsem jsem dala na radu manžela...

Victoria Beckham - Krátké mikádo střižené do podkovy, blond platinové barvy, s pěšinou na straněDobrý den, také já se podělím se svým zážitkem a možná mi i někdo poradí.... Celý život jsem nosila střídavě dlouhé, polodlouhé a krátké vlasy, chodila jsem ke kadeřnicím, ale stříhala se i sama.

jak-to-vidim-ja-kaderniceAsi každá žena či dívka chce vypadat krásně a originálně a jsme pro to schopny udělat cokoliv...tak jako já! Než jsem se vyučila kadeřnicí navštěvovala jsem kadeřníka ráda, byl to pro mne relax a vzrušující akce, jak budu vypadat.

Asymetrická, dlouhá ofina s hladkou délkou vlasůDvoubarevný střih s rovnou, plnou ofinouJemně zaoblený sestřihRáda bych přispěla svou "troškou do mlýna" a posílám Vám svou cestu k Andělovi - ke kadeřnici, která ze mě udělá hezčí a to mi pouze upraví vlasy.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď