Zapletené účesy - perfektní vzhled nejen pro horké dny

Sarah Michelle Gellar - Originálně zapletený cop na boku hlavy na společenském drdoluKate Hudson - Solečenský účes spletený do copu s ofinouAshlee Simpson - Zapletený cop připevněný na temeni s patkouPrsty zapletené vlasy zaručují skvělý výsledek, aniž byste musela mít po ruce fén či kulmu a chcete-li něco jednoduššího, nepotřebujete ani hřebínek. Stačí jen šikovné ruce a chvilka času - a nový look je na světě!

Zaplétání vlasů nabízí mnoho možností, jak být kreativní a kouzlit s vlasy. Nedbale zapletený účes či jen spletená partie vlasů jsou výborná volba na pláž či párty, složitější klasické zapletené účesy vám pak zajistí pozornost na večírcích či společenských událostech. Necháte-li si navíc zapletené vlasy přes noc a rozpletete až ráno, budou romanticky zvlněné.

Letošní léto splétaly vlasy celebrity jako Sarah Michelle Gellar, Geri Halliwell nebo Kate Hudson. Inspirujte se těmito účesy s copánky a copy!

Sarah Michelle Gellar - Originálně zapletený cop na boku hlavy na společenském drdolu  Sarah Michelle Gellar - Zajímavý společenský účes s pletením na straně Kate Hudson - Solečenský účes spletený do copu s ofinou
Sarah Michelle Gellar Sarah Michelle Gellar  Kate Hudson
Liv Tyler - Dívčí hustý cop upletený z velmi dlouhých vlasů Ashlee Simpson - Zapletený cop připevněný na temeni s patkou Christina Aguilera - Blond účes z volně spletených copů doplněný o trendy čepici
 Liv Tyler Ashlee Simpson Wentz Christina Aguilera

Podobné články

Polodlouhý účes hnědé barvy, lehce zvlněný, ofina spletená v cop omotaný kolem hlavyJessica Alba - Na temeni vyčesaný společenský účes z dlouhých vlasů, s copánky po stranáchSarah Michelle Gellar - Originálně zapletený cop na boku hlavy na společenském drdoluNevíte jak upravit své dlouhé vlasy? Buďte kreativní a vyzkoušejte splétání vlasů! Tenký copánek ve vlasech - skvělý tip na horké léto.

Jessica Alba - Elegantní společenský účes, vyčesaný z dlouhých rovných vlasůScarlett Johansson - Smyslný, na temeni dovysoka stylizovaný, společenský účesParis Hilton - Společenský účes z dlouhých zvlněných vlasů blond barvyPlesová sezóna je v plném proudu a Vy hledáte ten nejkrásnější společenský účes? Inspirujte se v naší fotogalerii večerních účesů a vyberte si ten NEJ!

Sarah Michelle Gellar - Nestárnoucí typ zauzleného, společenského drdolu z dlouhých vlasůBeyonce Knowles - Částečně vyčesaný účes z dlouhých rovných vlasů hnnědé barvyJennifer Lopez - Velmi objemný drdol na temeni hlavy jako výrazný účes na večer Hledáte účes na společenskou akci, večírek, banket? Chcete zazářit? Pak se podívejte, jaké účesy nosí slavné celebrity! Fotogalerie společenských účesů celebrit...

Po stranách zapletený drdol s květinou se zapletenou ofinouVlnitý účes z dlouhých vlasů v Zapletený cop od vrcholku hlavy z dlouhých vlasůMatrix přichází s půvabnými zapletenými účesy v „Bohémském stylu“ v nové kolekci letní sezony 2014. Podívejte se, co vše je možné s Vašimi dlouhými vlasy dělat!

Nádherné účesy, na léto jsou skvělé a omladí tvář

ahoj supr účes

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď