Design a interiéry kadeřnictví světa - 1.díl. Vyberte nejhezčí!

interiér, exteriér, design kadeřnictvíinteriér, exteriér, design kadeřnictvíinteriér, exteriér, design kadeřnictvíDnes přinášíme pohled do pěti vybraných světově známých kadeřnických salónů. Pokochejte se jejich designem a hlasujte v anketě pro nejlepší! A pokud jste kadeřnice, můžete zde i najít inspiraci pro svůj salón.

První dojem bývá velmi důležitý a tak také interiér a design salonu je to první, co každého zákazníka buď mile či nemile překvapí hned při vstupu. Každý jsme jiný a samozřejmě co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. Proto může být velmi zajímavé zjistit, jaký design kadeřnictví se bude líbit většině. Pojďme se na to podívat pomocí naší ankety!

Dnes bychom Vám rádi představili pět salonů z celého světa, které jsou mezinárodně uznávané a mají světové renomé. Jaký zvolili design? Moderní, retro, starobylý, čisté linie nebo naopak domácí prostředí? Podívejte se spolu s námi.

A nezapomeňte hlasovat v anketě pod článkem, který salon se Vám líbí nejvíce. Kam byste si zašli, kdybyste se měli rozhodovat pouze podle interiéru?

1.CARITA HAIR SALON, Paříž

Salon s typickým francouzským šarmem.

interiér, exteriér, design kadeřnictví

interiér, exteriér, design kadeřnictví

 

2.Kim Robinson, Hong Kong, Čína

Kim Robinson, australan, který se před 30-ti lety přestěhoval do Číny a zamiloval si ji. Mimo mnoha asijských celebrit češe napříkad i Paris Hilton.

interiér, exteriér, design kadeřnictví

interiér, exteriér, design kadeřnictví

 

3.Valonz Haircutters, Sydney, austrálie

Celosvětově známé kadeřnictví, Mekka mnoha hvězd módního, filmového i hudebního průmyslu. Chodí se zde stříhat a relaxovat například Cate Blanchet, Naomi Watts, Rod Steward, Kylie Minouge aj.

interiér, exteriér, design kadeřnictví

interiér, exteriér, design kadeřnictví

 

4.Assort International Hair Salon, Tokyo - japonsko

Tokyjské kadeřnictví spolupracující např. s Vogue a Elle.

interiér, exteriér, design kadeřnictví

interiér, exteriér, design kadeřnictví

 

5.Salon Ink, DubaJ - spojené arabské emiráty

interiér, exteriér, design kadeřnictví

interiér, exteriér, design kadeřnictví

Tak který design salonu Vás nejvíce upoutal? Kterému byste dali přednost vy? Hlasujte pod článkem!

Který design kadeřnictví se Vám líbí nejvíce?

Podobné články

kadernictvi v ruznych mestechJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Přidejte svou zkušenost do katalogu kadeřnictví nebo se podívejte, jaké kadeřnictví ve Vašem městě (ne)doporučují ostatní.

Elegantní polodlouhé mikádo z rovných vlasů černé barvy s pěšinkou na straněPolodlouhé mikádo z kudrnatých vlasů černé barvyPolodlouhé mikádo černé barvy s pěšinou na straně a s podfoukanými konečkyJedna žena a pět variant účesu. Podívejte se, jaké střihy a styling vybrali kadeřníci modelce, a hlasujte pro tu nejlepší proměnu!

Victoria Beckham - Krátký sestříhaný účes z rovných blond vlasů, s dlouhou ofinou na straněVictoria Beckham - Účes z dlouhých zvlněných vlasů hnědé barvy se světlým melíremVictoria Beckham - Krátký sestříhaný účes s jemnou ofinou, tmavohnědé barvyVictoria Beckham je uznávanou ikonou módního světa a její účesy ovlivnily celosvětově mnoho lidí. A který účes jí dle Vašeho názoru slušel nejvíce? Hlasujte!

Nespoutané kudrliny na dlouhých blond vlasechBohatý účes z kudrlin na dlouhých blond vlasechExtravagantní účes ze spodních kudrlin přikrytých rovnými vlasyJedna modelka, jeden střih a čtyři různé účesy! Hlasujte v anketě o nejlepší styling a vyberte tu nejpovedenější proměnu...

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď