S dítětem do kadeřnictví aneb jak ostříhat svou ratolest

Krátký, střapatý střihNagelovaný, krátký účesKrátký účes po bradu se světlým melírem

Ráda byste nechala své dítko ostříhat, ale již dopředu se bojíte, že se to bez pláče a stresu neobejde? Zkuste využít pár následujících rad a tipů, jak návštěvu kadeřníka svému dítěti zatraktivnit.

Co dělat, když dítě nechce spolupracovat?

Krátký, střapatý střihMáte problémy s dětmi, když nastane čas stříhání? Jste ve stresu, když víte, že to bude znamenat pláč a frustraci? Zamyslete se. Je to opravdu účes, kvůli kterému se dítě bojí do kadeřnictví? Nebo dítěti prostě vadí cizí prostředí, sedět a nehýbat se?

 

 

Nagelovaný, krátký účesJednou z možností je naučit se stříhat své dítě doma. Třeba zrovna ve vás třímá kadeřnický talent. S chlapečky je to snadné, postačí elektrický strojek s plastovým nástavcem. Posaďte vaše dítě před televizi a pusťte mu jeho oblíbený pořad. Bude v bezpečí domova, nebude se zbytečně stresovat a vy tímto ušetříte čas a peníze.

 

Krátký účes po bradu se světlým melíremPokud se rozhodnete jít s dítětem do kadeřnictví, pak byste si s ním měli promluvit a vysvětlit mu, že se nemá čeho bát. Zkuste s dítětem vybrat účes, který by se mu líbil. Povzbuzujte ho, jak bude vypadat skvěle. Velmi důležité je najít dobré kadeřnictví, kde už nějakou zkušenost s dětmi mají. Je důležité, aby kadeřník/ce s dítětem mluvili. A vezměte mu sebou oblíbenou hračku!

 

 

Podobné články

interiér, exteriér, design kadeřnictvíinteriér, exteriér, design kadeřnictvíinteriér, exteriér, design kadeřnictvíDnes přinášíme pohled do pěti vybraných světově známých kadeřnických salónů. Pokochejte se jejich designem a hlasujte v anketě pro nejlepší! A pokud jste kadeřnice, můžete zde i najít inspiraci pro svůj salón.

kadernictvi v ruznych mestechJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Přidejte svou zkušenost do katalogu kadeřnictví nebo se podívejte, jaké kadeřnictví ve Vašem městě (ne)doporučují ostatní.

ucesy-royston-blythe-119 ucesy-royston-blythe-005 ucesy-royston-blythe-011Hledáte účesy pro Váš oválný obličej? Nevíte zda dlouhý, polodlouhý či dokonce krátký? Zjistěte to zde!

mujpribehpopotratu.jpgJe mi 33 let a mám dvě děti (syna 11 a dceru 7 let). Před několika lety jsem nechtěně otěhotněla a pak jsem podstoupila potrat, protože manžel si další dítě nepřál.

Dobrý den, ráda bych svoje malé holčičky stříhala doma. Zjistlila jsem, že mě to hodně baví. Nemůžete mi poradit, kde bych se mohla naučit jak lépe zacházet s nůžkami. Na internetu jsem našla pouze rekvalifikační kurzy, což u holek využiji asi tak za 15let ale rozhodně ne nyní. :-)

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď