Kam se chodíte stříhat? (Ne)Doporučte kadeřnici či salón!

kadernictvi v ruznych mestechJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Přidejte svou zkušenost do katalogu kadeřnictví nebo se podívejte, jaké kadeřnictví ve Vašem městě (ne)doporučují ostatní.

kadernictvi v ruznych mestechTaké máte problém najít kadeřnici, od které byste odcházela spokojená? Máte špatné zkušenosti s nějakým salónem? Nebo už jste tu svou kadeřnici našla? Podělte se, napište svou zkušenost a doporučte či nedoporučte kadeřníka ostatním. Rádi bychom vytvořili databázi salonů v různých městech, kam mohou čtenáři psát své zkušenosti jak byli spokojeni v tom kterém salonu.

Vytvořme katalog kadeřnictví pro všechny čtenáře, kam se jít ostříhat a kam raději nechodit! Podělte se s ostatními s Vašimi kladnými i zápornými zkušenostmi.

Přispívejte, prosím, zde(odkaz). Pokud město, ve kterém kadeřnictví sídlí, již má samostatné vlákno, pište tam. Pokud ne, pište kamkoli v této sekci. Nezapomeňte napsat město, jméno salonku nebo kadeřnice a taky adresu (i přibližnou...)

(Ne)Doporučovat kadeřníky mohou pouze registrovaní uživatelé, aby nedocházelo k pomluvám či naopak chválení sama sebeLaughing

Své zkušenosti pište zde - klikněte...

 

Podobné články

Divoce sestříhaný a vystylovaný vzhledgoldwell-tuzidlo.jpggoldwell-lakJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Napište svou zkušenost, doporučte či nedoporučte kadeřníka a vyhrajte balíček Goldwell! 
Soutěž byla ukončena! 

Krátký, střapatý střihNagelovaný, krátký účesKrátký účes po bradu se světlým melírem

Ráda byste nechala své dítko ostříhat, ale již dopředu se bojíte, že se to bez pláče a stresu neobejde? Zkuste využít pár následujících rad a tipů, jak návštěvu kadeřníka svému dítěti zatraktivnit.

interiér, exteriér, design kadeřnictvíinteriér, exteriér, design kadeřnictvíinteriér, exteriér, design kadeřnictvíDnes přinášíme pohled do pěti vybraných světově známých kadeřnických salónů. Pokochejte se jejich designem a hlasujte v anketě pro nejlepší! A pokud jste kadeřnice, můžete zde i najít inspiraci pro svůj salón.

kudrlinykudrlinykudrlinyRozhodla jsem se Vám napsat kudrnatý příběh svých vlasů…   "Nazdar pudle" - zdraví s nadšeným úšklebkem fotbalista svou ne zrovna pohlednou bývalou spoluhráčku. "Zdar Ondro," odpovím.