Kadeřníci a akce v ČR

Čeští kadeřníci, kadeřnické akce, vlasové show, semináře a další. Co se děje u nás a týká se vlasů...

Afrodité, Héra a další řecké bohyně - účesy by Patrik Hagara

Kadeřník Patrik Hagara představuje svou kolekci "Božský náhled do budoucna". Podívejte se, jak si představuje například Afrodité. Poznáte ji mezi ostatními?

Výsledky kadeřnické soutěže CREATIVE IMAGE TEAM 2014

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014 černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále a výsledky kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014.  Podívejte se, jaká "černá vdova" zvítězila podle odborné poroty a zúčastněte se naší čtenářské ankety. Vyberte Vaši NEJ černou vdovu!

Ze zákulisí - kadeřnická soutěž CREATIVE IMAGE TEAM 2014

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále prestižní kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014 bylo na téma "ČERNÁ VDOVA". Jak probíhalo? A co to znamená účastnit se kadeřnické soutěže? Podívejte se na to očima týmu salonu Mia.

Rozhovor s kadeřníkem Martinem Loužeckým

Nově Vám přinášíme sérii rozhovorů se zajímavými osobnostmi kadeřnického světa. Zjišťovali jsme pro Vás nejen jejich tipy na krásné vlasy, ale také jaké jsou žhavé trendy v účesech pro letošní rok i nějaké ty zajímavosti z kadeřnického řemesla.

Kirsten Dunst - ambasadorka L'Oréal Professionnel

Kirsten Dunst loreal produkt Známá a oblíbená herečka Kirsten Dunst se stala ambasadorkou značky L'Oréal Professionnel - vůbec první v historii této značky! Krásná herečka si podle svých slov splnila sen.

Účes pro kadeřnickou soutěž - jak vzniká? Pohled ze zákulisí

Letošní téma prestižní kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014 bylo "Krása inspirovaná designem a architekturou". Prostě výzva. Do uzávěrky jsme měli měsíc, Vánoce se blížily, zákaznic přibývalo, ale i tak jsme věřili, že to dokážeme.

Salonek VLASY-IN.cz v Olomouci - právě otevíráme!

prodlužování vlasů clip in - hnědý melírprodlužování vlasů clip in - červený a fialový melír do mikádaprodlužování vlasů clip in - růžový melírNově otevřený salon VLASY-IN.cz v Olomouci je Vám k službám! Prodlužování vlasů metodou clip in nebo návrh účesu počítačem osobně s vlasovou vizážistkou můžete využít nově přímo u nás...

Kam se chodíte stříhat? (Ne)Doporučte kadeřnici či salón!

kadernictvi v ruznych mestechJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Přidejte svou zkušenost do katalogu kadeřnictví nebo se podívejte, jaké kadeřnictví ve Vašem městě (ne)doporučují ostatní.

Doporučte svou kadeřnici a vyhrajte balíček Goldwell

Divoce sestříhaný a vystylovaný vzhledgoldwell-tuzidlo.jpggoldwell-lakJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Napište svou zkušenost, doporučte či nedoporučte kadeřníka a vyhrajte balíček Goldwell! 
Soutěž byla ukončena! 

Vlasové trendy podzim-zima 2009 dle Saschy Breuera

Ve středu 8.5.2009 v Sahara Café v Praze, pod dohledem Saschy Breuera, světoznámého kadeřníka a stylisty značky Wella, byly představeny vlasové trendy pro nadcházející sezónu podzim-zima 2009.