HLASUJTE - Kdo se stane novou tváří Lybaru? Je to na vás…

Lybarlogo.jpg

Podívejte se a hlavně hlasujte pro soutěžící, kteří se přihlásili do soutěže Staňte se tváří Lybaru a byli zařazeni do semifinále. Podpořte je svým hlasem a vyhrajte!
Soutěž byla ukončena! 


Od pondělí 22.6.2009 do neděle 5.7. je možné na stránkách http://www.nahlavu.net vidět  a hlavně hlasovat pro soutěžící, kteří se přihlásili do soutěže Staňte se tváří Lybaru a byli vybráni do semifinále.


Podpořte je svým hlasem!


Každý z vás může hlasovat pro neomezený počet soutěžících, můžete však každému zaslat pouze jeden hlas. A pozor, i vy, hlasující můžete vyhrát krásné ceny!

Podpořit soutěžící a dát jim hlas můžete ZDE.

Do semifinále postoupilo deset soutěžících z každého kola/týdne, tzn., že postoupilo padesát soutěžících. Z této padesátky postupuje 10 vybraných (7 s nejvyšším počtem hlasů od vás, hlasujících, 3 vybrané porotou) do finále.

Ty budou zveřejněny 8.7. na stránkách www.nahlavu.net.

Úplnou vítězku budeme znát již 27.7.!

Více informací najdete na www.nahlavu.net

 

Podobné články

Lybarlogo.jpgKrása…tak široký pojem. Každý si krásu představuje jinak. Něco jiného je vnější krása a vnitřní. Značka vlasové kosmetiky Lybar vyhlašuje soutěž pro ženy, které budou moci ukázat, že krása není jen na povrchu, ale skrývá se především uvnitř.

aichi - po proměněaichi - pred proměnou aichi - pred proměnouPříležitost pro všechny kadeřníky a kadeřnice! Vyzkoušejte své kadeřnické dovednosti a kreativitu, dejte o sobě vědět a zároveň se bavte! Kadeřnická soutěž AICHI 2014 startuje prvním kolem...

got2bfun.czBuď kreativní a vyhraj! Vyzkoušej, co všechno tvoje hlava snese. Natoč co nejvychytanější video a 50 000 Kč, televize nebo další ceny můžou být právě tvoje! www.got2bfun.cz

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014 černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále a výsledky kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014.  Podívejte se, jaká "černá vdova" zvítězila podle odborné poroty a zúčastněte se naší čtenářské ankety. Vyberte Vaši NEJ černou vdovu!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď