Máte problémy s vypadáváním vlasů? Vyzkoušejte Renokin!

renokinS nadměrným vypadáváním vlasů se v současné době potýká stále více mužů i žen. Příčin může být více a ne vždy se podaří tento problém vyřešit. Novinka na trhu - vlasové trio přípravků Renokin - je účinným pomocníkem s nadějnými výsledky.

Co způsobuje vypadávání vlasů?

Příčiny vypadávání  vlasů mohou být různé. Nejběžnější příčinou u mužů je dědičná dispozice způsobená přeměnou hormonu testosteronu na tzv. DHT (dihydrotestosteron), který ve vlasové buňce produkuje protein DKK-1 a tím oslabuje vlasové cibulky a způsobí, že vlasy začnou vypadávat. Dalšími možnými globálními příčinami může být stres, intoxikace, špatná životospráva, hormonální výkyvy a jako důsledek terapií a různých onemocnění.

renokinRENOKIN je trio vlasových přípravků, které jsou velmi účinné v boji proti vypadávání vlasů i pro obnovu růstu vlasů nových. Podporují hustotu vlasů a jejich zdravý lesk. Vlasový program Renokin se skládá z revitalizačního roztoku, který je hlavním účinným produktem, šamponu a kondicionéru. Ty pečují o pokožku a strukturu samotného vlasu. Výsledky jsou viditelné již po 3-4 týdnech!

Pro koho je Renokin určen?

Revitalizační program Renokin je určen pro muže i ženy různého věku s nadměrným vypadáváním vlasů či obecným ztenčením vlasů. Je určen pro alopecie bez jizev Alopecia areata, androgenní alopecie, Anagenní efluvium, Telogenní efluvium, pro alopecie způsobené intoxikací, nedostatky ve výživě, infekčními poruchami a anomálií středního vlasu. Jedná se o bezpečný  produkt, který mohou používat i těhotné a kojící  ženy. Aplikace není spojena s výskytem negativních vedlejších účinků.


Jak revitalizační roztok Renokin funguje?

Revitalizační roztok Renokin obsahuje 10 aktivních složek, včetně nejúčinnějších a nejbezpečnějších složek pro obnovu růstu vlasů a to CG-Nokkin, CG- Keramin2 a CG-WINT.
Tyto 3 biomimetické peptidy odblokují protein DKK-1, který způsobuje vypadávání vlasů a alopecii, dále aktivují ve vlasové buňce beta-kateninový signál a signál WNT, který je zodpovědný za opětovný růst vlasů. Vitamín Biotin zvýší průtok krve, zajistí dostatečnou výživu a dodá vlasům zdravější vzhled. Vitamín Retinyl- palmitát pomáhá obnovovat elasticitu vlasů a má silné antioxidační účinky na vlasy a pokožku hlavy. Přírodní rostlinné  výtažky blokují DHT (dihydrotestosteron), který je stimulátorem proteinu DKK-1, dále čistí a uklidňují pokožku hlavy, chrání ji před nepříznivými vlivy prostředí a posilují vlasové folikuly.

Renokin využívá velmi vyspělou technologii nanokapslí společnosti Caregen, která zlepšuje účinnost pronikání účinných látek do kůže. Navíc jsou molekuly díky nanokapslím chráněny před endogenními proteázami.

 

Trápí nadměrné vypadávání vlasů či podobné problémy i Vás? Mnoho dalších informací naleznete na stránkách www.chcivlasy.cz , které se touto problematikou zabývají. 

Novinky a zajímavé informace obsahuje také facebookovská stránka Tajemství krásy či online magazín o zdraví a kráse - Zóna krásy společnosti MedaPrex. Přijměte toto milé pozvání a staňte se fanouškem!

Motto: Každý člověk se stává hezčím, když má radost. "Tajemství krásy" chce potěšit všechny své uživatele, kteří chtějí být krásní, protože společnost MedaPrex pro Vás připravuje spoustu zajímavých překvapení:)

 

Podobné články

vlasevropský typprůřezV dnešním článku se dozvíte co je to vlas a jakou má funkci. Popíšeme vám jak vlasy rostou, jaké máme typy a jak člověk získává svoji přirozenou barvu vlasů...

Dlouhá, blond hříva s ofinou na straněDlouhá, červená hříva s loknamiDlouhý, objemný sestřih s ofinouMáte krátké vlasy a zachtělo se Vám dlouhých? Podívejme se, jaké jsou plusy a mínusy prodloužených vlasů...

Báječný vzhled s výrazným objememElegantní účes s velmi dlouhou ofinouDlouhý sestříhaný účes hnědé barvy, s ofinou šikmo střiženou, podfoukanýStačí tři vteřiny a člověk, se kterým jsme se potkali poprvé v životě, si na nás už udělal názor. Není to však jen obličej, který mu napověděl. Hodně mu řekl i náš účes a vlasy!

prodluzovani-vlasu-2.jpgprodluzovani-clipinDlouhá, hladká hříva v různých odstínech blondPřemýšlíte o prodloužení či zahuštění svých vlasů? Pak možná uvítáte následující přehled prodlužovacích technik! Zjistěte, jaké jsou výhody a nevyhody každé z nich!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď