Soutěžíme o balíček vlasové kosmetiky GOLDWELL

Nemáte oprávnění zobrazit tento formulář.

goldwell-lakgoldwell-tuzidlo.jpgSoutěžíme o balíček vlasové kosmetiky GOLDWELL. Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy profesionální kosmetiky GOLDWELL!
Soutěž byla ukončena!

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává:

1. Krivankova

Výherci gratulujeme a všem děkujeme za účast!  

 

Sponzorem soutěže je:HairCosmetics468x60.gif

Návrh účesu počítačem

Ráda byste změnila svůj účes, ale nevíte jak? Internetový portál www.svetucesu.com nabízí velmi zajímavou službu - "virtuální kadeřnictví". Stačí Vaše fotografie a pomocí počítačové grafiky sama sebe uvidíte v mnoha účesech a barvách. Můžete zaslat své požadavky například na délku či barvu a zbytek nechat na vizážistce, která Vám navrhne kolekci účesů vhodnou právě pro Vás. Nechte si navrhnout účesy dle Vašich požadavků a získejte představu, jak Vám co sluší! Vice na www.svetucesu.com

účes počítačem

Soutěžte s www.svetucesu.com a vyhrajte balíček vlasové kosmetiky Goldwell obsahující lak na vlasy a tužidlo řady Brilliance

Ceny:

1. GOLDWELL BRILLIANCE GLAMOUR WHIP (objemové pěnové tužidlo pro intenzivní třpyt a efektivní ochranu barvy, silně tužící pěna bez alkoholu pro oslnivý lesk)

2. GOLDWELL BRILLIANCE MAGIC FINISH HAIRSPRAY (lak na vlasy středně tužící pro intenzivní třpyt a efektivní ochranu barvy )

goldwell-lakgoldwell-tuzidlo.jpg

Podmínky soutěže:

Odpověď na otázku naleznete na www.svetucesu.com

Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní a přihlášení členové.

Soutěž končí 30.4.2009

Přejeme Vám hodně štěstí v této soutěži!

Další soutěže naleznete zde: Soutěže

Podobné články

Divoce sestříhaný a vystylovaný vzhledgoldwell-tuzidlo.jpggoldwell-lakJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Napište svou zkušenost, doporučte či nedoporučte kadeřníka a vyhrajte balíček Goldwell! 
Soutěž byla ukončena! 

SCHWARZKOPF-OSIS-tuzidloSCHWARZKOPF-OSIS-lak.jpgSoutěžíme o balíček vlasové kosmetiky SCHWARZKOPF. Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy profesionální kosmetiky SCHWARZKOPF!

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgSoutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml. Vyhrávají tři z Vás!
Soutěž byla ukončena!

 

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!