Černé vlasy

Inspirace po černovlásky - fotogalerie účesů černé barvy

Bohatě kudrnatý polodlouhý účes s ofinou na stranu, tmavofialové barvyVyžehlený rovný Polodlouhý sestříhaný účes s rovnou ofinou a konečky vtočenými dovnitř Fotogalerie účesů speciálně pro černovlásky! Přirozeně černá, černá jako uhel či modročerná - odstíny pro ženy, které se nebojí vybočovat.

ANKETA - vyber NEJ účes z francouzské kolekce 2010-11

Étericky rozevláté vlny v účesu na večerVítr v účesu z polodlouhých tmavých vlasůPodtočený styl hladce upraveného mikádaFrancois Mazeau přináší trendy v účesech pro tento rok! Podívejte se na proměny modelky a hlasujte pro nejpovedenější účes!

Černé vlasy s melírem - fotky, rady, inspirace

cerne-vlasy-s-melirem-7.jpgDlouhý, na temeni hodně prostříhaný emo účes černé barvy s růžovými a blond pramenycerne-vlasy-s-melirem-5.jpgČerné havraní vlasy jsou samy o sobě výrazné a atraktivní. Oživte je barevným melírem a pozměňte svůj vzhled!

Černá nebo blond? Inspirace pro dlouhé vlasy 2010

Půvabný účes  z dlouhých jemně zvlněných vlasů černé barvy s pěšinkou na straněPolodlouhé mikádo z rovných podfoukaných vlasů blond barvyUhlazený účes z dlouhých zvlněných vlasů hnědé barvy, na straněSexy černé vlny nebo platinová blond? Philips Haircare se ve své kolekci účesů na rok 2010 dokazuje, že i rozpuštěné vlasy mohou vypadat elegantně!

Černovláska 5x jinak. Který účes sluší modelce nejvíce?

Elegantní polodlouhé mikádo z rovných vlasů černé barvy s pěšinkou na straněPolodlouhé mikádo z kudrnatých vlasů černé barvyPolodlouhé mikádo černé barvy s pěšinou na straně a s podfoukanými konečkyJedna žena a pět variant účesu. Podívejte se, jaké střihy a styling vybrali kadeřníci modelce, a hlasujte pro tu nejlepší proměnu!