Zapletené vlasy

Péče o vlasy! Jak docílit krásných dlouhých vlasů?

Hebký účes na stranu s lehkými vlnkami s patkouLehce zvlněný culík z blond vlasů s objememRovný sestříhaný účes z dlouhých tmavých vlasůMáte dlouhé vlasy? Nebo toužíte po dlouhých vlasech a nevíte jak o ně správně pečovat? Přinášíme vám tipy, jak dosáhnout zdravých dlouhých vlasů či jak snadno a rychle prodloužit vlasy pomocí Clip – in.

Půvabné zapletené účesy - inspirace nejen pro horké dny

Po stranách zapletený drdol s květinou se zapletenou ofinouVlnitý účes z dlouhých vlasů v Zapletený cop od vrcholku hlavy z dlouhých vlasůMatrix přichází s půvabnými zapletenými účesy v „Bohémském stylu“ v nové kolekci letní sezony 2014. Podívejte se, co vše je možné s Vašimi dlouhými vlasy dělat!

Jak si vytvořit tři krásné romantické účesy - videonávod!

2.jpg3.jpg4.jpgLetní inspirace v podobě romantických účesů je tu! Videonávod, jak si můžete sama ze svých vlasů vytvořit tři krásné účesy. Účesy, které vypadají mnohem náročněji, než ve skutečnosti jsou!

Francouzský cop naruby - jak se plete? Video s postupem

Cop naruby cop naruby 2cop naruby 3Zkuste něco nového! Klasicky zapletený francouzský cop už je okoukaný, vyzkoušejte dle našeho videonávodu zapletený francouzský cop naruby. Postup je stejný, jen se plete obráceně. Sledujte krok za krokem.

NEJKRÁSNĚJŠÍ SPOLEČENSKÉ ÚČESY - splétané i vyčesané vlasy

Jemný společenský účes z vyčesaných vlasůNádherný složitě vyčesaný účes zdobený růžičkamiPřekládané prameny ve vyčesaných vlasechPředstavujeme vám kolekci plnou ženské smyslnosti, jemnosti a elegance. Nejkrásnější splétané a vyčesávané účesy pro ženy si můžete prohlédnout v naší fotogalerii...

Zaplétané účesy. Ráda splétáte své vlasy do složitějších účesů?

Účes ze spletených vlasů blond barvySpletený cop z dlouhých vlasůJemný účes na společenské akceFotogalerie účesů vytvořených pomocí splétání vlasů. Složitější, ale o to krásnější účesy vytvořené kadeřníky Arnoldy & Traub 2012

Jak si zaplést cop z pěti pramínků? Video s postupem

cop zapletený z 5 pramenůcop zapletený z 5 pramenůcop zapletený z 5 pramenůZkusila jste si již někdy zaplést vlasy do copu z pěti pramenů? Ne? Pak se nechte vést videonávodem, který Vám ukáže postup krok za krokem. Výsledek stojí za to!

Ozdobte svůj účes pomocí šátku! Videnávod s postupem

cop ozdobený šátkemcop ozdobený šátkemcop ozdobený šátkem

V tomto nádherném účesu pro dlouhé vlasy Vás zcela jistě nikdo nepřehlédne! Vytvořte si sama doma krásý spletený cop ozdobený šátkem...

Nádherné splétané účesy nejen na léto - ozdobte se!

Ležérní zamotaný cop v medové barvěNa temeni zapletená čelenka z vlasůKrásná neznámá s copánky v půleném účesuKolekci ležérně svázaných či splétaných účesů představuje tým Franck Provost. Nespoutané, romantické - ideální nejen k vodě...

Culíky a copy na mnoho způsobů. Ozdobte své vlasy!

Částečně vyčasný účes z dlouhých zvlněných vlasů hnědé barvyDlouhý cop pletený kolem půl hlavy s měděným melíremPolodlouhý společenský účes měděné barvy dozdobený velkým květemNosíte stále vlasy v gumičce či sponce? Zkuste něco nového! Ozdobte svůj culík nebo vlasy zapleťte co copu. Mnoho fotek k inspiraci.